Dinosauria SE Małe pytanko :)

Czyli filmy, książki, czasopisma, strony internetowe itp. związane z paleontologią
Sielu
Prekambryjski stromatolit
Prekambryjski stromatolit
Posty: 1
Rejestracja: 30 listopada 2008, o 23:43
Lokalizacja: OstrĂłda

Dinosauria SE Małe pytanko :)

Post autor: Sielu »

Witam, mam pytanie co do drugiego wydania książki "Dinosauria". Mam zamiar kupić sobie egzemplarz pod choinkę :D Z tym, że nie chce mi się bawić w zakupy na EBay, czy Amazon.com. Musiałbym ustawiać limity na karcie, rejestrować się w PayPal i takie tam. Znalazłem drugie wydanie na jednej polskiej stronce i wydaje mi się, że dało by radę tam zamówić :P Z tym, że są tam dwa wydania, jedno z roku 2004, drugie z 2007. I to z 2007 jest zastanawiająco tanie. Być może to dodatek do wydania z 2004. Nie mam pojęcia :roll: Pliss dajcie znać, którą powinienem zamówić, bo odkąd odgrzebałem kilka numerów czasopisma "Dinozaury!" to wróciła mi pasja z dzieciństwa :mrgreen: Ha a myślałem, że dinozaury już mi się znudziły :D I tylko mama mówi, że się uwsteczniam :shock: No w końcu mam już 20 lat :wink: Pozdrowienia dla wszystkich miłośników dinozaurów :wink: Aha i jeszcze link do stronki z książkami http://www.abe.pl/html/polish/search.ph ... &nonzero=3
"Isn't it enough to see that a garden is beautiful without having to believe that there are fairies at the bottom too?"

ODPOWIEDZ