Projekt Gobi 7-12 i 13-18

Czyli co piszczy w paleontologicznej "trawie" :)
d_m

Projekt Gobi 7-12 i 13-18

Post autor: d_m »

Jak wiecie, od jakiegoś już czasu funkcjonuje Projekt Gobi, którego celem jest powrót do organizowania przez polaków wykopalisk paleontologicznych w Mongolii. Marzenie wielkie, ale możliwe do spełnienia i to w niedługim czasie! W ramach projektu tworzone jest paleontologiczne towarzystwo naukowe dla dzieci i młodzieży z dwoma sekcjami: Projekt Gobi 7-12 i Projekt Gobi 13-18. Zobaczcie filmik: http://pl.youtube.com/watch?v=KHp9r3c6a2k Witryna Dinozaury.com zawiązała współpracę medialną, ale i personalną - Monika (Sue) jest koordynatorem całego Projektu Gobi, ja (jako opiekun) i Łukasz zajmiemy się sekcjami dla młodzików :D Przyda się nam Wasza aktywna pomoc (ale o tym wkrótce). Na razie, po tym jak obejrzycie filmik, chciałbym poznać Waszą opinię - czy takie Towarzystwo jest potrzebne, czy myślicie, że udział w nim by was zadowolił, czy jest coś o czym nie wspomnieliśmy w filmiku, a co koniecznie takie Towarzystwo miałoby zaoferować? Czekam na komentarze z różnych stron, konstruktywna krytyka jak najbardziej wskazana :)

Awatar użytkownika
Tomasz
Kredowy tyranozaur
Kredowy tyranozaur
Posty: 2172
Rejestracja: 30 października 2006, o 15:16
Lokalizacja: Międzychód

Post autor: Tomasz »

Przyda się nam Wasza aktywna pomoc (ale o tym wkrótce).
A na czym by polegała ta pomoc? Ogólnie mówiąc super sprawa, czegoś takiego brakowało jak dorastałem ;) Mam nadzieje, że będzie dużo chętnych :D
Tomasz Sokołowski

Koniecznie zapoznaj się z Regulaminem!

MartaT
Ordowicki bezszczękowiec
Ordowicki bezszczękowiec
Posty: 85
Rejestracja: 12 kwietnia 2008, o 15:45
Lokalizacja: Wągrowiec/Warszawa

Post autor: MartaT »

Super pomysł! :mrgreen: poczekam jeszcze na szczegóły ale zapowiada sie wspaniale!

ODPOWIEDZ