[opis] Vouivria

Wszystko o największych zwierzętach, jakie kiedykolwiek stąpały po Ziemi - "gadzich stopach"
Awatar użytkownika
szerman
Neogeński mastodont
Neogeński mastodont
Posty: 4060
Rejestracja: 23 czerwca 2009, o 10:40
Imię i nazwisko: MSz
Lokalizacja: B-B

[opis] Vouivria

Post autor: szerman »

http://encyklopedia.dinozaury.com/index ... e=Vouivria

EDIT
Dopisałem jeszcze nieco info z Manniona i in. u botriospondyla, padillazaura i zauroposejdona.
"Mastodon sapiens"

Awatar użytkownika
nazuul
Moderator
Moderator
Posty: 8241
Rejestracja: 3 grudnia 2007, o 19:51

Re: [opis] Vouivria

Post autor: nazuul »

Dałem plamę, bo zabrałem się za poprawę nie zauważywszy, że opis jest zajęty:
http://encyklopedia.dinozaury.com/index ... ldid=19409
Od "Okaz znacznie różni się od typowego Bothriospondylus suffossus" włącznie nie zweryfikowałem.
O Bothriospondylus usunąłem bez sprawdzania poprawności, bo nie o niego tu chodzi a o B. madagascariensis - zob. Introduction w Mannion i in. 2017; przeczytanie tego uwidacznia powód usunięcia D'Emic (2012). W haśle powinno znaleźć się w pierwszej kolejności to co jest istotne, dopiero później mnie ważne informacje.
W obecnym stanie hasła dwie pozycje z bibliofgrafii powinny chyba zniknąć.
szerman pisze:Dopisałem jeszcze nieco info z Manniona i in. u botriospondyla, padillazaura i zauroposejdona.
za to masz głos w przyszłej edycji Złotych Dinków
Obrazek
[Stamp: Apsaravis] [Avatar: P. Weimer, CC BY-NC-SA 2.0]

Awatar użytkownika
szerman
Neogeński mastodont
Neogeński mastodont
Posty: 4060
Rejestracja: 23 czerwca 2009, o 10:40
Imię i nazwisko: MSz
Lokalizacja: B-B

Re: [opis] Vouivria

Post autor: szerman »

nazuul pisze:Dałem plamę, bo zabrałem się za poprawę nie zauważywszy, że opis jest zajęty
Spoko - ja ten zapis traktuję jako zobowiązanie się do wrzucenia ew. poprawek, które będą przedstawione na forum :) Jeżeli wygodniej Ci działać bezpośrednio w ED, to nie mam nic przeciwko.
nazuul pisze:O Bothriospondylus usunąłem bez sprawdzania poprawności, bo nie o niego tu chodzi a o B. madagascariensis - zob. Introduction w Mannion i in. 2017
Faktycznie - cały czas się opierałem na gatunku typowym.
nazuul pisze:
szerman pisze:Dopisałem jeszcze nieco info z Manniona i in. u botriospondyla, padillazaura i zauroposejdona.
za to masz głos w przyszłej edycji Złotych Dinków
Bez przesady.

Dzięki za poprawki!
"Mastodon sapiens"

ODPOWIEDZ