Forum Dinozaury.com

Forum Dinozaury.com

z nami przeniesiesz się w czasie...

Teraz jest 22 stycznia 2018, o 07:29

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 351 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Ulubiona muzyka
PostNapisane: 26 marca 2006, o 16:28 
Sylurski fałdopłetwy
Sylurski fałdopłetwy

Ja s??ucham wy??Ä?cznie Rocku (najlepiej polski) i metalu me ulubione zespo??y to „Coma” „Naigthwish” „Lady Pank” „Metalika” i lubiÄ? jeszcze bardzo muzykÄ? Zbigniewa Ho??dysa

A wy jakiej mu??yki s??uchacie??? :D :wink:

Tytuł:
PostNapisane: 26 marca 2006, o 16:33 
Triasowy silezaur
Triasowy silezaur

Imię i nazwisko: Krzysztof
ja slucham Rapu tylko zagranicznego po polski jest do bani, poza tym Limp Bizkit, Eminem, LL Cool J, Snoop Dog, Dr.Dre, 2Pac, dawniej z polskiego hip-hopu Liroya, mam wszystkie plyty podobnie jak Eminema, poluchac lubie takze Linkin Park >>Meteora.

Tytuł:
PostNapisane: 27 marca 2006, o 15:06 
Dewoński labirintodont
Dewoński labirintodont

Lubie bardzo du??o styl??w muzyki. Rock, ale ten spokojniejszy (Pink Floyd), rap (Eminem), country (polacy - Micha?? Lonstar, Grupa Furmana ; zagranica - Alan Jackson, Willie Nelson), piosenka turystyczna (grupa Bez Jacka), muzyka folklorystyczna - zespo??y z mojego regionu, to chyba by by??o na tyle. Je??li o czym?? zapomnia??em, wyedytujÄ? posta.

Tytuł:
PostNapisane: 27 marca 2006, o 16:41 
Sylurski fałdopłetwy
Sylurski fałdopłetwy

Ja czÄ?sto s??ucham popu, techna albo mixs??w. Je??li chodzi o zespo??y to s??ucham prawie wszystkich po troche - nie mam ulubionego zespo??u. A obecnie bardzo mi sie podoba mix I just died in your arms tonight od resource&cutting crew.

Tytuł:
PostNapisane: 29 marca 2006, o 17:13 
Dewoński labirintodont
Dewoński labirintodont

A wog??le na forum kto?? s??ucha country?
Z utwor??w, to ostatnio podobajÄ? mi siÄ?:
Alan Jackson - Chattachoohe
Alan Jackson - Summertime Blues
Lonestar - Mr. Mom
Grupa Furmana - ETZ
Grupa Furmana - Trup
Grupa Furmana - Autostopowicz

Tytuł:
PostNapisane: 30 marca 2006, o 17:45 
Sylurski fałdopłetwy
Sylurski fałdopłetwy

DajÄ? linka http://www.coma.art.pl/ jest tam parÄ? mp3 jednego z moich ulubionych zespo????w
Rockowych (na samym dolÄ? jest Download tam kliknijcie a potem wybierzcie jakÄ??? mp3
ZachÄ?cam wszystkich do podawania link??w gdzie mo??na popraÄ? jakie?? utwory swoich ulubionych wykonawc??w :wink: :D

Tytuł:
PostNapisane: 30 marca 2006, o 18:17 
Dewoński labirintodont
Dewoński labirintodont

Na tej stronie mo??na pos??uchac utwor??w Alana Jacksona --> http://www.alanjackson.com/music/index.htm . (Polecam "Pop a Top" z Under The Influence i "Chattahoochee" z A Lot About Livin' , ale inne te?? sÄ? ??wietne szczeg??lnie p??ytka Let It be Christmas).

Tytuł:
PostNapisane: 30 marca 2006, o 19:19 
Ordowicki bezszczękowiec
Ordowicki bezszczękowiec

Ja jestem w muzycÄ? Dinozaurem :)
W dodatku s??ucham:

soundracki-muzyka filmowa.Niekt??re sÄ? naprawdÄ? ??wietne.

klasyka-Tylko Bethoven.No c???? sÄ? gusta i gu??ciki.

rock i pop-daje razem bo tu lubie tylko pojedy??cze utwory

i to co mi wpadnie w ucho

nie lubiÄ?: techno, hip-hopu (z kilku osobistych powod??w/0 i mo??e takiej
ostrej, czarnej, ciÄ???kjiej ale takiej naprawdÄ? ciÄ???kiej. ;)

Tytuł:
PostNapisane: 30 marca 2006, o 19:29 
Dewoński labirintodont
Dewoński labirintodont

Cytuj:
soundracki-muzyka filmowa.Niekt??re sÄ? naprawdÄ? ??wietne.

Zgadzam siÄ? - moimi ulubionym soundtrackami sÄ? te z Harry'ego Pottera (najlepiej wypad??a pod tym wzglÄ?dem I czÄ???Ä?) i Gwiezdnych Wojen. Wog??le lubiÄ? muzykÄ? Johna Williamsa.

Tytuł:
PostNapisane: 30 marca 2006, o 21:08 
Triasowy silezaur
Triasowy silezaur

Diapsyd napisal:
nie lubiÄ?: techno, hip-hopu (z kilku osobistych powod??w/0 i mo??e takiej
ostrej, czarnej, ciÄ???kjiej ale takiej naprawdÄ? ciÄ???kiej. ;)[/quote]

O szkoda, gdyz bedziesz mial ciezko znalezc sobie dziewczyne ktora upodoba sie Twojej muzyce a bedziesz mial naprawde ciezko poniewaz, nikt nie slucha juz muzy z lat 70 czy 80 a chodzac na dyskoteki zapoznajesz nowych ludzi, szkoda ze nie lubisz rapu czy techno bo to takze ciekawa muza.
Ja dzieki rapowi jestem jaki jestem i dobrze mi z tym to, co ze dresiarz ze mnie ale wyroslem na takiej muzie i kocham ja za to, jaka jest ale szanuje inne kultury muzyczne i jeszcze jakos nikogo nie pobilem, za to ze ktos sie na mnie zle spojrzal czy mnie zmierzyl -dla mnie rap to nie, powod by kogos sprac ale zeby dobrze sie bawic. A teksty o ktorych, mowia sa prawdziwe i opowiadajace o prawdziwym zyciu.

Tytuł:
PostNapisane: 30 marca 2006, o 21:21 
Sylurski fałdopłetwy
Sylurski fałdopłetwy

Co do dziewczyny sam te?? nie lubiÄ? rapu hip hopu i techno(czasami pos??ucham ameryka??skiego poniewa?? jest 100 razy lepszy od polskiego ale tylko czasami jak w TV leci) ale przecie?? z dziewczynÄ? nie trzeba i??Ä? na dyskotekÄ? mo??na z niÄ? p??j??Ä? do kina lub do teatru. Itd. Ja wychowa??em siÄ? na rocku i metalu mam d??ugie w??osy wiÄ?c mogÄ? siÄ? nazwaÄ? „metalem”
I zamiast na dyskotekÄ? na pewno zabra?? bym swÄ? dziewczynÄ? na koncert jaki?? rockowy. :D :wink: :lol:

Tytuł:
PostNapisane: 30 marca 2006, o 21:42 
Triasowy silezaur
Triasowy silezaur

Nie, no kto chodzi z dziewczyna do teatru albo na koncert rockowy sorkiiii za moja wypowiedz ale moja dziewczyna, kiedys mnie za to wysmiala i chyba nie ma dziewczyn ktore poszly by do teatru, ze swoja chodze na dyski we czwartki, piatki i nieraz w soboty i sorkiiii ale nie lubie teatru ani rocka, po pierwsze rock na mnie nie dziala, a teatr mnie wkurza. Co mam powiedzec jesli, Ty Pawle wychowalbys sie na takiej dzielnicy jak ja, bardzo zwiazanej z rapem i hip-hopem to takze bys takiej muzyki sluchal, jak powiedzialem jestem tolerancyjny na inne style ale z teatrem to juz przesada.

Tytuł:
PostNapisane: 31 marca 2006, o 14:29 
Triasowy silezaur
Triasowy silezaur

Nie no nikt mnie nie rozumie. Jan nie trawie teatru i rocka oraz metaliki, a dziewczyny wola sie zabawic niz pojsc do teatru nie badzcie smieszni i nie mowcie takich bzdur, ze teatr to dobra zabawa przeciez nie zyjemy w czasach gdy nie mozna bylo sie bawic a teatr to przesada i ogolne zacofanie sorkkii za moje slowa ale, juz ich nie zmienie, to juz wole pojsc z dziewczyna do kina na film niz do osmieszajacego teatru i tam jeszcze moze w dresach pojde co, za absurd skoro ja nie znosze garniturow, kamizelek to niechce robic obciachu sobie i bliskim, mieli by wtedy co opowiadac i smiac sie ze mnie ze dresiarz chodzi do teatru. A zdania na temat Mansona nie zmienie.

Tytuł:
PostNapisane: 31 marca 2006, o 14:58 
Ordowicki bezszczękowiec
Ordowicki bezszczękowiec

Kino wygrywa z teatrem (w teatrze ze ??wiecÄ? szukaÄ? efekt??w specjalnych)
natomisat kino ustÄ?pujÄ? z ksiÄ???kami i na odwr??t.
Dlatego i??....we??my Harry'ego Pottera.WycinajÄ? spore wÄ?tki i sceny
by starczy??o na dwugodinny film.Oczywi??cie czasami trzeba co?? zobaczyÄ?, wtedy jest
kino.Ale w ksiÄ???kach wiÄ?cej mo??e siÄ? zmie??ciÄ?.

Tytuł:
PostNapisane: 31 marca 2006, o 15:18 
Dewoński labirintodont
Dewoński labirintodont

Teatr to nie zacofanie ! WrÄ?cz przeciwnie - by??em tylko kilka razy w teatrze, ale podoba??o mi siÄ? du??o bardziej ni?? np. w kinie. A m??wienie, ??e teatr siÄ? przejdad?? jest samo w sobie g??upotÄ?... Ale ka??dy ma swoje zdanie.

Tytuł:
PostNapisane: 31 marca 2006, o 18:19 
Sylurski fałdopłetwy
Sylurski fałdopłetwy

Je??li chodzisz do teatru to zobacz ile tam jest ludzi :? tam prwie nikogo nie ma. Ludzie nie chodzÄ? do teatr??w ??eby zobaczyÄ? faceta w rajtuzach tylko do kin. Ty my??lisz ??e dlaczego w teatrach sÄ? same sztuki oparte na lekturach szkolnych?? ??eby go??cie ze szk???? zabulili i przyszli na spektakl. I jak dla mnie dyskoteka i techno to jest o wiele lepsza przygoda ni?? siedzieÄ? i oglÄ?daÄ? spektakl teatralny. I wola??abym ??eby ch??opak zaprosi?? mnie na jakÄ??? dyskotekÄ? albo do kina a nie do teatru.

Tytuł:
PostNapisane: 31 marca 2006, o 18:26 
Triasowy silezaur
Triasowy silezaur

I wlasnie oto mi chodzilo, dzieki Justyno ze uwazasz podobnie jak ja.
Takze wole pojsc sie zabawic, wyszalec z dziewczyna niz siedziec i patrzec sie bezczynnie w ekran, telewizora ktorego mam juz i tak dosc, nie mowie ze spedzam wiekszosc czasu na dyskach ale jak, mam czas to pojde jak wczesniej pisalem moje ulubione dni to czwartki, piatki i soboty bo u mnie w miescie nie ma jak sie zabawic na poczatku tygodnia, ale wszystko przeciez nie konczy sie na dyskotekach.

Tytuł:
PostNapisane: 31 marca 2006, o 18:42 
Sylurski fałdopłetwy
Sylurski fałdopłetwy

Wiem ??e Ci o to chodzi??o ale nie rozumem innych :? . "Teatr dobrze ??wiadczy o cz??owieku" no nie wiem co do tego zdanie to bym sie k????ci??a. Kurcze ja na spektaklach to moge co najmniej jajo znie??Ä? co wy w tym widzicie?? Jeszcze nigdy nie spotka??am go??cia kt??ry mi prosto w twarz by powiedzia?? ??e teatr jest na czasie. JÄ?li chodzi o techno i zmiksowanie poptechno to dla mnie jest zaczepiste i bardzo mi sie podoba. Nie trawie kompletnie za to contry, muzyki klasycznej i tympodobnych szopen??w. No ake trudno ka??y ma inny gust.

Tytuł:
PostNapisane: 31 marca 2006, o 18:44 
Dewoński labirintodont
Dewoński labirintodont

Skoro taka jest Wasza postawa, to ju?? nie bÄ?dÄ? siÄ? wypowiada??.
P.S. - Dla niekt??rych "dyska" to nie jedyny spos??b spÄ?dzania sob??t, czy niedziel. Popatrzcie na to, co dzieje siÄ? teraz na dyskotekach - pobicia, pija??stwo, narkotyki. Wiecie co - dziÄ?kujÄ?, postojÄ?.

Tytuł:
PostNapisane: 31 marca 2006, o 18:46 
Sylurski fałdopłetwy
Sylurski fałdopłetwy

No sorry zale??y do jakiej dyskoteki zapukasz.

Tytuł:
PostNapisane: 31 marca 2006, o 18:48 
Dewoński labirintodont
Dewoński labirintodont

Wiesz, ja nie mam zbyt wielkiego wyboru, jak ju?? to idÄ? na szkolnÄ?, albo klasowÄ?. Po prostu - mnie to nie bawi. A co do twojego stosunku do muzyki country - gdyby?? pos??ucha??a trochÄ? utwor??w mo??e by?? siÄ? przekona??a?

Tytuł:
PostNapisane: 31 marca 2006, o 18:54 
Prekambryjski stromatolit
Prekambryjski stromatolit

Do teatru to tylko ze szko??y ewentulanie chodzie??em, nigdy mnie tam nie ciÄ?g??o! Ale co ma teatr do muzyki? Rap bo o nim mowa (wszak Hip-Hop to ca??a kultura blokowisk, tzn. graffiti, dziary, nawijanie do mic`a, itp.) to jest dopiero przemoc! Ziomale tacy jak np. Peja, Hemp Gru i WWO rymujÄ? o przemocy, wiecznej biedzie i swojej krucjaty przeciw "Policji"! Wszystko jasne, Eminem w jednej ze swoich piosenek "Cleaning Out My Closet" wykilna swojÄ? matkÄ?, pragnÄ?Ä? aby spali??a siÄ? w piekle! Kolejny dobry przyk??ad... Dobrze ??e ten gatunek muzyki dawno przesta?? mnie interesowaÄ?, bo przerzuci??em siÄ? na co?? bardziej sensownego, polecam niemiecki zesp???? Rammstain, poniewa?? brzmienie majÄ? doskona??e, nie wiem jak z tekstami bo nie znam za dobrze niemieckiego, polecam na spokojne wieczorki p??ytkÄ? HIM`a - Dark Light!

Tytuł:
PostNapisane: 31 marca 2006, o 18:55 
Sylurski fałdopłetwy
Sylurski fałdopłetwy

Uwa??am ??e Polski teatr jest dobry i nie latajÄ? tam po scenie ??adni faceci w rajtuzach (mo??e biegajÄ? ale sam ja nie widzia??em :lol: ) :) Do teatru muszÄ? siÄ? przyznaÄ? chodzÄ? rzadko bo mam za daleko ale lubiÄ? i nikt mnie do tego zmuszaÄ? nie musi .MogÄ? powiedzieÄ? otwarcie ??e teatr jest
CzÄ???ciÄ? naszej kultury i lektury w nim przestawiane. (na lektury nie chodzÄ? :P wolÄ? spektakle m??odzie??owe lub jakie?? inne ) :D :wink: :)

Tytuł:
PostNapisane: 31 marca 2006, o 19:01 
Dewoński labirintodont
Dewoński labirintodont

Imię i nazwisko: Edyta Felcyn
Faceta w rajtuzach? Same sztuki oparte na lekturach szkolnych? WTF? :lol: Masz wyjÄ?tkowo zawÄ???one pole widzenia :? To tak jakby kto?? ocenia?? kino poprzez pryzmat ekranizacji lektur szkolnych, a przecie?? ka??dy wie ??e takie postrzeganie by??oby fa??szywe.
Sorry Justyna, na pewno muzyka klasyczna ma w sobie o wiele wiÄ?cej warto??ci ni?? techno czy popik. No ale to normalka ??e m??odzie?? w wiÄ?kszo??ci nie trawi trudnej muzyki :?

Tytuł:
PostNapisane: 31 marca 2006, o 20:42 
Triasowy silezaur
Triasowy silezaur

Dominik napisał(a):
Skoro taka jest Wasza postawa, to ju?? nie bÄ?dÄ? siÄ? wypowiada??.
P.S. - Dla niekt??rych "dyska" to nie jedyny spos??b spÄ?dzania sob??t, czy niedziel. Popatrzcie na to, co dzieje siÄ? teraz na dyskotekach - pobicia, pija??stwo, narkotyki. Wiecie co - dziÄ?kujÄ?, postojÄ?.

Troche mnie obrazasz w tym momencie, ja jeszcze sobie jakos jeszcze nie przycpalem i nikomu swini nie podlozylem ani, nic nic biore jestem czysty, a to ze ktos tak robi to nie musze byc ja.Dlaczego tak duzo ludzi krytykuje rap, na forum kiedy Wy wkoncu zrozumiecie ze to wolnosc slowa i dlaczego jestescie takiego zdania co do hip-hopu tak mozecie powiedziec,,Co tam techno czy rap mnie obchodzi jakas tam muzyka'' ale to kultura z ktora sie zzylem i jest czescia mnie wiec pragne by byla tak, szanowana jak wiekszosc ludzi szanuje mnie, to bezpodstawane twierdzenia ze w rapie jest duzo przeklenstw, kurcze a w zyciu codziennym nie przeklniesz sobie gdy mam problem. Nie bede wglebial sie w ten temat rapu bo wiekszosc patrzy na to, jak by to hip-hop by winny wszelkim wojnom i klopotem spoleczenstwa a tak naprawde mowi, o tym co kazdy, z nas czuje i co trzeba zrobic.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 351 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1