Rysunki Justyny

Rysunki, zdjęcia, etc. dotyczące paleontologii
tyranociraptor
Kambryjski trylobit
Kambryjski trylobit
Posty: 28
Rejestracja: 11 maja 2009, o 13:50

Post autor: tyranociraptor »

Nie chce mi sie wierzyc,ze te ostatnie rysunki sa twoje.Porownujac do tych pierwszych,to roznica konkretna :/albo sciemniasz albo masz szybko przyswajalny talent rysowania.Pzdr
Chodzisz na jakas nauke rysowania ???
Nie wazne ze niewiesz wszystkiego,wazne ze wiesz wszystko,to czym sie interesujesz

Awatar użytkownika
Przyszły paleontolog
Dewoński labiryntodont
Dewoński labiryntodont
Posty: 267
Rejestracja: 3 lipca 2009, o 16:41
Imię i nazwisko: Tomasz Glowienke
Lokalizacja: Reda

Post autor: Przyszły paleontolog »

:shock: :shock: :shock: Rysujesz jak jakaś słynna malarka, zazdroszcze ci.

Justyna
Sylurski akantod
Sylurski akantod
Posty: 132
Rejestracja: 15 marca 2006, o 20:15
Lokalizacja: Opole

Post autor: Justyna »

Nie chce mi sie wierzyc,ze te ostatnie rysunki sa twoje.Porownujac do tych pierwszych,to roznica konkretna :/albo sciemniasz albo masz szybko przyswajalny talent rysowania.Pzdr
Chodzisz na jakas nauke rysowania ???
A jednak xD Nie ściemniam :P moge wrzucić jedno foto przy moich rysunkach na jednej z dino-lekcji w podstwówce:
Obrazek

Nie, jestem samoukiem, bardzo dużo wyciągam z uzyskanych rad, krytyk itp :wink: Po za tym takie porównanie moich rysunków sprzed 3 lat z obecnymi może tylko swiadczyc o tym że każdy rysowac może xD:
Obrazek
:D

Awatar użytkownika
szerman
Neogeński mastodont
Neogeński mastodont
Posty: 4060
Rejestracja: 23 czerwca 2009, o 10:40
Imię i nazwisko: MSz
Lokalizacja: B-B

Post autor: szerman »

Chyba nie lubisz hadrozaurów :wink: Najpierw T. rex rozszarpuje biednego korytozaura, a potem też jakiś przedstawiciel tyranozaurów papusia sobie parazaurolofa :D A na pierwszym zdjęciu widzę bardzo ciekawego zauropoda po prawej stronie oraz brachiozaura i stegozaura, chyba nie były jeszcze tutaj oficjalnie opublikowane? :P

tyranociraptor
Kambryjski trylobit
Kambryjski trylobit
Posty: 28
Rejestracja: 11 maja 2009, o 13:50

Post autor: tyranociraptor »

Zwracam honor :)Poprostu,jak zobaczylem te pierwsze rysunki,to po myslalem ze trzeba byc odwaznym,takie cos pokazywac na forum hehe.Tym bardziej teraz jak zobaczylem te nowe to az mi glupio.Poprostu bardzo milo rysyjesz.Mamy podobna technike rysowania,z tym ze ja juz dlugo nie rysowalem i niewiem czy bym umial ci dorownac.Ale nie dlugo pokaze ci moje rysunki.Pozatym jestes bardzo zgrabna i ladna kobietka + to co w glowce masz = Idealna zonka,oczywiscie nie zarzucam zadnymi propozycjami :) i do tego ta koszulka HELLO KITTY !!! hehe kojarzy mi sie z czyms,kozacka.Pzdr
Nie wazne ze niewiesz wszystkiego,wazne ze wiesz wszystko,to czym sie interesujesz

Awatar użytkownika
Edyta
Dewoński labiryntodont
Dewoński labiryntodont
Posty: 276
Rejestracja: 30 marca 2006, o 17:14
Imię i nazwisko: Edyta Felcyn
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Edyta »

Prześledziłam ten wątek od początku i naprawdę jestem pod wrażeniem postępu :) Oby tak dalej!

Ewelina Lesik
Prekambryjski stromatolit
Prekambryjski stromatolit
Posty: 4
Rejestracja: 28 czerwca 2009, o 09:05
Lokalizacja: śląskie

Post autor: Ewelina Lesik »

Ja też prześledziłam wątek, i faktycznie widać duży postęp. Szkoda tylko, że nie ma tutaj źródeł z jakich korzystałaś. Znalazłam pracę, która według mnie jest podobna do Twojej, chodzi mi o portret Camarasaurusa - tutaj link do pracy użytkownika deviantartu - http://dustdevil.deviantart.com/art/Bab ... d-16170587. Czy to jest praca na której się wzorowałaś?

Poprawiłem błędny link. Dawid

Awatar użytkownika
elfik...
Sylurski akantod
Sylurski akantod
Posty: 159
Rejestracja: 7 stycznia 2011, o 20:29
Lokalizacja: Bolesławiec

Re: Rysunki Justyny

Post autor: elfik... »

dziwne
jak patrzę na twoje niektóre rysunki to sobie myslę - jak małe dziecko
a jak na inne to mi szczena opada

Wg mnie całkiem normalne - pierwsze rysunki zwykle są mniej udane od nowszych, w miarę doskonalenia własnego warsztatu
MSz

ODPOWIEDZ