10-metrowy wieloryb

Dyskusje na temat ssaków kopalnych.
Awatar użytkownika
misio
Dewoński labiryntodont
Dewoński labiryntodont
Posty: 220
Rejestracja: 26 czerwca 2006, o 10:31
Lokalizacja: Sopot
Kontakt:

10-metrowy wieloryb

Post autor: misio »

We w??oskiej winnicy w Toksanii odkryto skamienia??o??Ä? 10-metrowego wieloryba.Wiek szczÄ?tk??w szacuje siÄ? na 5 mln lat.
http://pl.tunele.wikia.com/wiki/Tunele_Wiki - moja własna wiki o serii książek "Tunele" Rodericka Gordona i Briana Williamsa :)

Awatar użytkownika
Daniel Madzia
Jurajski allozaur
Jurajski allozaur
Posty: 1609
Rejestracja: 15 marca 2006, o 12:39
Lokalizacja: Třinec, Česká republika
Kontakt:

Re: 10-metrowy wieloryb

Post autor: Daniel Madzia »

misio pisze:We w??oskiej winnicy w Toksanii odkryto skamienia??o??Ä? 10-metrowego wieloryba.Wiek szczÄ?tk??w szacuje siÄ? na 5 mln lat.
Do Pragi przylecial statek kosmiczny z Marsjaninami, ktorych laser doszczetnie zniszczyl najwiekszy stadion do pilki noznej w Czechach. Teraz obywatele Marsu probuja zlapac wszystkich naszych poslow, by ocalic nasz narod od glupoty...

MISIU! ZAWSZE PODAJ ZRODLO TWOICH INFORMACJI!

Awatar użytkownika
Krzysztof
Triasowy silezaur
Triasowy silezaur
Posty: 962
Rejestracja: 14 marca 2006, o 15:30
Imię i nazwisko: Krzysztof
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: 10-metrowy wieloryb

Post autor: Krzysztof »

Do Pragi przylecial statek kosmiczny z Marsjaninami, ktorych laser doszczetnie zniszczyl najwiekszy stadion do pilki noznej w Czechach. Teraz obywatele Marsu probuja zlapac wszystkich naszych poslow, by ocalic nasz narod od glupoty...
-----------------------------------------------------------------------------------------
To chyba, tylko ??arty albo ironia z kosmit??w :D - albo taka odpowiedz na pytanie misia???. Czy?? nie tak, dobra i nawet siÄ? nabra??em.

d_m

Post autor: d_m »


Awatar użytkownika
Daniel Madzia
Jurajski allozaur
Jurajski allozaur
Posty: 1609
Rejestracja: 15 marca 2006, o 12:39
Lokalizacja: Třinec, Česká republika
Kontakt:

Re: 10-metrowy wieloryb

Post autor: Daniel Madzia »

Krzysztof pisze:To chyba, tylko ??arty albo ironia z kosmit??w :D - albo taka odpowiedz na pytanie misia???. Czy?? nie tak, dobra i nawet siÄ? nabra??em.
Chodzilo mi o to, ze taka wypowiedz bez jakiegokolwiek linka jest tak samo wiarygodna, jak ta moja. Co z takich postow, jak potem uzytkownicy musza sami szukac w necie, co wlasciwie mial misio na sercu. Czy nie jest lepiej od razu skopiowac adres strony, ktora sie czyta?

Przynajmniej by sie nie pojawialy moje glupie zarty :)

ODPOWIEDZ