Powitania - użytkownicy

Jesteś nowy? Wyjeżdżasz? Chciałbyś się czymś podzielić? Napisz w tym dziale.
KlEuS
Prekambryjski stromatolit
Prekambryjski stromatolit
Posty: 5
Rejestracja: 23 kwietnia 2007, o 18:31
Lokalizacja: z Me??gwi

Post autor: KlEuS »

Witam Was wszystkich gorÄ?co i serdecznie :D !!!
Jestem Kasia mam 12 lat (dopiero od dw??ch dni), mieszkam niedaleko Lublina i kocham pi??kÄ? no??nÄ?, akwarystykÄ?, j. rosyjski, charty rosyjskie borzoje, pirat??w z XVIII wieku (prosze sie nie ??miaÄ?) no i oczywi??cie dinozaury. Moim ulubionym miÄ?so??ercÄ? jest Allosaurus, a ro??lino??ercÄ? stegosaurus. Mam nadziejÄ?, ??e dojdziemy do porozumienia :D .
My favourites:
- Allosaurus
- Daspletosaurus
- Tyranosaurus Rex
- Velociraptor
- Pyroraptor (jesli dobrze napisa??am)

Awatar użytkownika
Broker
Dewoński labiryntodont
Dewoński labiryntodont
Posty: 318
Rejestracja: 5 maja 2007, o 20:48
Lokalizacja: Zet Gie

Post autor: Broker »

Siema wszystkim :D
Z tej ma??ki Alan. Mam prawie 17 lat i mieszkam w Zielonej G??rze. Dinozaurami zaczÄ???em siÄ? interesowaÄ? gdy zobaczy??em Jurassic Park w 94 roku bodaj??e :wink:, a tak to siÄ? interesuje sportem ( g????wnie speedway, football i ski jumping ) i zwierzÄ?tami. Od dw??ch lat dosz??a akwarystyka, no na kt??ra obecnie najwiÄ?cej wydaje :D hoduje te?? owady i lubie motoryzacje ;)
Theropods... yeah :D

Robsonek01
Prekambryjski stromatolit
Prekambryjski stromatolit
Posty: 13
Rejestracja: 5 sierpnia 2007, o 23:24

Post autor: Robsonek01 »

Witam! Robert się nazywam i jestem początkującym odkrywcą, co się mam nadzieje z biegiem czasu zmieni (poziom wiedzy :D)

Wolnymi czasy zagłębiam się w to forum, analizuję Dragon Ball'a, Prison Break'a, a także przygrywam na gitarze... :)

Ulubiony? <myśli> Zdecydowanie Velociraptor i największe terapody:)
Welcome to Jurassic Park...

awipes
Prekambryjski stromatolit
Prekambryjski stromatolit
Posty: 1
Rejestracja: 17 sierpnia 2007, o 12:19

Post autor: awipes »

Witam!

Nazywam sie Jacek i jestem tu nowy. Od pewnego czasu interesuje sie prehistoria, a zwlaszcza zwierzatkami w niej zyjacymi (a wiec i dinusiami). Przybylem na to forum, zeby czegos sie o nich dowiedziec i mam nadzieje, ze milo spedze tu czas.

Pozdrawiam.

sebcio
Prekambryjski stromatolit
Prekambryjski stromatolit
Posty: 2
Rejestracja: 24 sierpnia 2007, o 23:18

Post autor: sebcio »

Nazywam sie Sebastian, ja jestem juz prawdziwym dinozaurem (28 lat), dinozaurami interesuje sie odkad jako dziecko dostalem ksiazeczke do kolorowania;), z wyksztalcenia jestem mgr prawa, ale zawsze w duchu chcialem skonczyc geologie (z ukierunkowaniuem na paleontologie)

Awatar użytkownika
Nanosaurus
Ordowicki bezszczękowiec
Ordowicki bezszczękowiec
Posty: 95
Rejestracja: 10 kwietnia 2006, o 14:09
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Nanosaurus »

Cześć. Jestem Ola i mam 11 lat. Pochodzę z miasta, które przecina rzeka Świna. Od 7 lat interesuję się dinozaurami. Kocham zwierzaki.
:)

Wiktor
Prekambryjski stromatolit
Prekambryjski stromatolit
Posty: 7
Rejestracja: 23 października 2007, o 13:54
Lokalizacja: Kruszwica

Post autor: Wiktor »

Cześć. Mam na imię Wiktor. Interesuję się dinozaurami, oraz Wojskiem.

Utahraptor
Moderator
Moderator
Posty: 2572
Rejestracja: 22 października 2007, o 18:29

Post autor: Utahraptor »

Cześć! Jestem studentem II roku biologii na Uniwersytecie Warszawskim i mam 20 lat. Dlatego należę do tej starszej części tego forum, choć prawdopodobnie przyjdzie mi się tu uczyć od młodszych. Fascynuję się dinozaurami od siódmego roku życia i, tak jak większość z was, marzę o zostaniu paleobiologiem. Jestem aktywnym użytkownikiem forum paleontologia.pl Oprócz paleobiologii interesuje mnie historia, zwłaszcza dzieje wojskowości, ewolucjonizm, ekologia, fauna i flora Polski, geografia, geologia oraz piłka nożna. Słucham głównie współczesnej muzyki elektronicznej - głównie trance, techno, house. Mam nadzieję, że przyjdzie nam miło podyskutować :) .
Biologia, UW

Awatar użytkownika
DinoAśka
Prekambryjski stromatolit
Prekambryjski stromatolit
Posty: 7
Rejestracja: 4 grudnia 2007, o 13:30
Lokalizacja: KrakĂłw

Post autor: DinoAśka »

Ja mam na imie Aska mam 13 lat i bardzo fascynują mnie dinozaury
To bardzo ciekawe zwierzeta .Mozecie sie ze mnie smiac ale chcialabym byc paleontologiem :oops: to bardzo ciekawy i pelen przygod zawod
POZDRO AŚKA

Awatar użytkownika
Piotr G.
Sylurski akantod
Sylurski akantod
Posty: 162
Rejestracja: 17 lipca 2007, o 18:10
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Piotr G. »

Cześć!
Nazywam się Piotrek i mieszkam w Warszawie.Biologią(w tym paleobiologią),interesuje się od zawsze(nie pamiętam kiedy się to zaczęło).Szczególnie interesuje mnie ornitologia i paleornitologia.Oprócz studiowania opracowań i książek oraz rysowania ptaków uwielbiam obserwacje terenowe.Ostatnio zafascynowała mnie tez fotografia przyrodnicza.Moim marzeniem jest napisanie monografi gromady Aves,gdzie były by opisane,zilustrowane i porównane,wszystkie(zarówno kopalne jak i współcześnie żyjące)gatunki ptaków.Niestety pewnie mi nie starczy życia,bo gatunków tej gromady jest grubo ponad 10000(kopalnych gatunków jeszcze chyba nikt nie liczył,a wciąż przybywaja nowe).
Poza w.w.zainteresowaniami pasjonuje się muzyką(gł.alternatywną).Można powiedzieć że jestem "muzycznym paleontologiem",bo kolekcjonuje stare,w większości niedostępne nagrania.Najbardziej lubię punk,new wave i muzykę elektroniczną z lat 1977-83,takich zespołów jak Sex pistols,Buzzcocks,Stranglers,Weirdos,Devo,B-52's,P-model,Lizard,Blitz,The Business,Kraftwerk,Tangerine dream i setki innych,nawet z tak egzotycznych krajów jak Australia,Japonia,Urugwaj,Chile czy Izrael.Z nowszych "klimatów"lubię hip-hop.Lubię też muzykę poważną i operę,ale tylko "na żywo".Na temat muzyki mógłbym jeszcze dużo pisać,ale nie jest to forum muzyczne,więc dam spokój.
Bardzo lubie to forum,bo mogę sie tu dokształcic,w innych dziedzinach paleobiologi na których mniej się znam oraz dowiedziec się o najnowszych odkryciach.Gratuluje wiedzy innym ludziom z forum!!!
Pozdrawiam
Piotrek

Grzybu6
Sylurski akantod
Sylurski akantod
Posty: 102
Rejestracja: 30 maja 2006, o 15:41
Lokalizacja: Bielsko Bia??a

Post autor: Grzybu6 »

Cześć
Nazywam się Bartek mam 17 lat i mieszkam w Bielsku Białej, uczęszczam do Liceum Plastycznego, na kierunku artystyczny druk sitowy. Interesuje się od zawsze paleontologią. Inne moje zainteresowania:ornitologia, architektura średniowieczna, fotografia, kobiety:wink:. Słucham głownie rapu, oprócz tego reggae i rózne jej odmiany, oraz funk i soul

Magic
Prekambryjski stromatolit
Prekambryjski stromatolit
Posty: 5
Rejestracja: 13 grudnia 2007, o 16:59
Lokalizacja: Warszawa/Komorowo

Post autor: Magic »

Ja zaglądam na forum od jakiegoś już czasu, ale zarejestrowałem się stosunkowo niedawno. Nie będę się tu o sobie rozpisywał. Jestem studentem geologii UW, obecnie na III roku, no i widzi mi się specjalizacja paleo, a potem doktorat.
:D
GG: 7300286

Awatar użytkownika
F1
Prekambryjski stromatolit
Prekambryjski stromatolit
Posty: 5
Rejestracja: 30 stycznia 2008, o 20:07
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: F1 »

Ja jestem Sebastian i mam 18lat dinozaurami interesuje się od 5 roku życia

Awatar użytkownika
Palik
Karboński antrakozaur
Karboński antrakozaur
Posty: 354
Rejestracja: 15 grudnia 2007, o 17:39
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: Palik »

Cześć jestem Paweł mam 13 lat interesuje sie dinozaurami, samochodami i muzyką rapcore'ową. Mieszkam w Lędzinach na górnym śląsku (nieopodal Tychów).
Ostatnio zmieniony 6 października 2008, o 17:26 przez Palik, łącznie zmieniany 3 razy.

karolfree
Prekambryjski stromatolit
Prekambryjski stromatolit
Posty: 7
Rejestracja: 26 stycznia 2008, o 22:29
Lokalizacja: morąg

Post autor: karolfree »

Witam serdecznie nazywam sie Karol mam 17 lat ucze sie w LO w Morągu.dinozaurami interesuje sie od kiedy pamietam juz jako mały bobas spałem z figurkami dinozaurów :D potem przestałem sie niemi interesowac w 1 gim wiadomo dzieczyny :D nie było czasu no i muzyka wypełnia mój wolny czas gram w kapeli typowo rockowej na basie,staramy sie jak najbardziej powrócic stylem muzyki do lat 80'.wszystkich dinomaniaków pozdrawiam :D
---skid row---

*:Olcia:*
Prekambryjski stromatolit
Prekambryjski stromatolit
Posty: 2
Rejestracja: 1 lutego 2008, o 20:06
Lokalizacja: Busko-ZdrĂłj

Post autor: *:Olcia:* »

Hej, jestem Olga, mam 14 lat. Interesuje sie oczywiscie dinozaurami (zaczelo sie gdy mialam ok. 5 lat, wtedy kupilam sobie zabawke - dinozaura i mam ja do dzis), poza tym jeszcze muzyka i... wilkami workowatymi :D Mieszkam w Busku, ucze sie w gimnazjum. Planuje zostac paleontologiem od chwili gdy dowiedzialam sie o istnieniu tego zawodu :lol:

Awatar użytkownika
Karnataur
Prekambryjski stromatolit
Prekambryjski stromatolit
Posty: 3
Rejestracja: 8 lutego 2008, o 22:32

Post autor: Karnataur »

Cześć. :) Nazywam się Kinga i mam 14 lat. :) Interesuje się Dinozaurami od urodzenia. :) Uczęszczam do Gimnazjum nr.9 w Gorzowie Wielkopolskim. :)

Awatar użytkownika
nazuul
Moderator
Moderator
Posty: 8246
Rejestracja: 3 grudnia 2007, o 19:51

Post autor: nazuul »

Witam wszystkich :D . Jestem Maciej Ziegler, mam 22 lata.
Dinozaury ciągnęły mnie od kiedy pamiętam :) . Później przyszły "wieki ciemne" a ponowinie zainteresowałem się nimi we wakacje 2007. W końcu musiałem więc trafić na Dinozaury.com! Żyjemy chyba w złotej erze paleontologii - nowe odkrycia są fascynujące, szczególnie te dotyczące moich ulubionych teropodów.
Przyszłości swojej nie wiążę z paleontologią, gdyż studiuję inną interesującą dziedzinę - prawo. Obecnie jestem na III roku a najbardziej lubię szeroko pojęte prawo cywilne.
Ostatnio zmieniony 30 marca 2010, o 13:51 przez nazuul, łącznie zmieniany 3 razy.

MartaT
Ordowicki bezszczękowiec
Ordowicki bezszczękowiec
Posty: 85
Rejestracja: 12 kwietnia 2008, o 15:45
Lokalizacja: Wągrowiec/Warszawa

Post autor: MartaT »

Witam wszystkich!
Mam 17 lat i chodzę do 2 kl LO (profil biol-chem)
Paleontologią interesuje sie od czasu kiedy w wieku 4 lat znalazłam pierwszą swoją skamieniałość, potem rodzice kupili mi ksiązke o dinozaurach no i tak to sie zaczeło..Już od dawna śledze to forum ,ciesze sie że moge tu poszerzać swoją wiedze na temat prehistorycznych gadów i nie tylko.Oprócz paleo fascynuje się biologią, geologią, archeologią ...itd , kocham także wszystkie zwierzęta (zwłaszcza owady i mojego psa :wink: )
Pozdrawiam
Marta
Ostatnio zmieniony 3 września 2008, o 20:48 przez MartaT, łącznie zmieniany 2 razy.

Doggwogle
Prekambryjski stromatolit
Prekambryjski stromatolit
Posty: 1
Rejestracja: 5 maja 2008, o 21:23

Post autor: Doggwogle »

Witam serdecznie.
Nazywam się Michał, mam 17 lat, chodzę do 2LO w Mielcu też biol-chem. Dinozaurami interesowałem się już od najmłodszych lat jednak w 2gim zaczęło mi brakować czasu na swoją pasję:( Teraz gdy biore gady na biologii znalazłem tę stronkę i dzięki wam postaram przypomnieć sobie conieco:D Z wstydem przyznam, że dopiero dziś poznałem Argentynozaura xD
pozdro 4all

Awatar użytkownika
Krzysztof
Triasowy silezaur
Triasowy silezaur
Posty: 962
Rejestracja: 14 marca 2006, o 15:30
Imię i nazwisko: Krzysztof
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Krzysztof »

Щитам Сердецзние!!!!.

Цзесц Щсзыстким на имие мам Мах и миесзкам на Лотщие щ Даугащпилс мам 21 лат. До Полски прзыэчалем бо ту мам сщоя родзине Крзысзтоф полецил ми то форум, бардзо слабо знам щасз эзык так щиец циезко ми писац щ щасзым родзимым эзыку. Тылко дзиеки Крзысзтофощи моглем прзыэчац до Полски и эго родзиние ктора эст дла мнеи блиска. Динозаурами интересуэ сие юз од досц дащна моим, улубионым эст Дасплетосаурус. Поздращиам щсзысткич эсзцзе раз.

Пс. До Полски прзыэчалем на тыдзиен.
Пс. Прзепрасзам зе писзе на эдным концие Крзысзтофа

Awatar użytkownika
Dino
Administrator
Administrator
Posty: 4000
Rejestracja: 13 marca 2006, o 20:45
Imię i nazwisko: Łukasz Czepiński
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Dino »

Krzysztof pisze:Щитам Сердецзние!!!!.

Цзесц Щсзыстким на имие мам Мах и миесзкам на Лотщие щ Даугащпилс мам 21 лат. До Полски прзыэчалем бо ту мам сщоя родзине Крзысзтоф полецил ми то форум, бардзо слабо знам щасз эзык так щиец циезко ми писац щ щасзым родзимым эзыку. Тылко дзиеки Крзысзтофощи моглем прзыэчац до Полски и эго родзиние ктора эст дла мнеи блиска. Динозаурами интересуэ сие юз од досц дащна моим, улубионым эст Дасплетосаурус. Поздращиам щсзысткич эсзцзе раз.

Пс. До Полски прзыэчалем на тыдзиен.
Пс. Прзепрасзам зе писзе на эдным концие Крзысзтофа
Kolega Krzysztofa napisał po rosyjsku, może przetłumaczę, bo mam w szkole :P:
Witam serdecznie!

Cześć wszystkim, mam na imię Mah(?) i mieszkam na Łotwie (chyba :P) w Daugaszczpiłs, mam 21 lat. Do Polski przyjechałem, bo tu mam swoją rodzinę. Krzysztof polecił mi to forum, bardzo słabo znam wasz język, tak więc ciężko mi pisać w waszym rodzimym języku. Tylko dzięki Krzysztofowi mogłem przyjechać do Polski i jego rodzinie, która jest dla mnie bliska. Dinozaurami interesuję się już od dość dawna, moim ulubionym jest Daspletosaurus. Pozdrawiam wszystkich jeszcze raz.

P.S. Do Polski przyjechałem na tydzień.
P.S. Przepraszam że piszę na jednym koncie Krzysztofa

Wiedziałem, że mi się ten rosyjski kiedyś przyda :D
Krzysztof
Dino, tak na Łotwie, poza tym nie Mah tylko Max jak Maks i miasto Daugavpils.

Ps. Nasza strona również, dobrze odwiedzana na Łotwie ale głównie przez Polaków tam, zamieszkałych.
Ostatnio zmieniony 10 maja 2008, o 15:34 przez Dino, łącznie zmieniany 1 raz.

spinozaur
Ordowicki bezszczękowiec
Ordowicki bezszczękowiec
Posty: 60
Rejestracja: 25 kwietnia 2008, o 18:41

Post autor: spinozaur »

Zapomniałem się wcześniej przedstawić :oops: . Ale nigdy nie jest zapóźno :D . Siema nazywam się Robert Taczała, czodzę do 4 kl. , we wrześniu skończę 11 lat, mieszkam w Wolsztynie, interesułę się dinozaurami i break dance 8)
Ostatnio zmieniony 22 maja 2008, o 15:48 przez spinozaur, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Allosaurus
Kambryjski trylobit
Kambryjski trylobit
Posty: 25
Rejestracja: 18 maja 2008, o 18:09
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Allosaurus »

Nazywam się Alex Czechowicz, mam 13 lat i interesuję się dinozaurami od kiedy w wieku 2 lat dostałem pluszowego diplodoka.
[img]http://img103.imageshack.us/img103/7781/aaaaye8.png[/img]
[img]http://img103.imageshack.us/img103/7521/aaaox1.png[/img]
[img]http://img435.imageshack.us/img435/7883/aaaaabp1.png[/img]

Sue
Kambryjski trylobit
Kambryjski trylobit
Posty: 31
Rejestracja: 22 maja 2008, o 16:52
Lokalizacja: KrakĂłw

Post autor: Sue »

Witam serdecznie. Na imie mam Monika, mam 33 lata i co tu duzo kryc, nie specjalizuje się w dinozaurach. Nie oznacza to jednak, ze się nimi nie interesuje. Zawsze chciałam zajmowac się paleontologia, ale na UJ, gdzie studiowałam nie było takiej możliwości. Wybrałam wiec biologie molekularna.
Nadal moim niespełnionym marzeniem jest paleontologia, stad od czasu do czasu wpadałam na te strone. I to co widziałam coraz bardziej mi sie podobalo, bo poziom forum, na którym jest kupa młodych ludzi z taka wiedza, rokuje dobrze na przyszłość. Szczególnie, kiedy nauka polska pedzi po rowni pochylej prosto w dół.
Wierze w to, ze uda Wam się to zmienic.
Moze od czasu do czasu zdarzyc się, ze będę zadawac pewnie oczywiste dla Was pytania. Badzcie wyrozumiali :) .

ODPOWIEDZ