Powitania - użytkownicy

Jesteś nowy? Wyjeżdżasz? Chciałbyś się czymś podzielić? Napisz w tym dziale.
d_m

Re: Witam.

Post autor: d_m »

Witamy :)

drozdz14
Prekambryjski stromatolit
Prekambryjski stromatolit
Posty: 4
Rejestracja: 14 sierpnia 2012, o 18:18

Hej, jestem nowy

Post autor: drozdz14 »

Cześć nazywam się Dawid Dróżdż i mam nadzieję że będę się udzielał na forum. Miło mi że jestem z wami. Jestem studentem III roku biologii UJ.

Awatar użytkownika
szerman
Neogeński mastodont
Neogeński mastodont
Posty: 4060
Rejestracja: 23 czerwca 2009, o 10:40
Imię i nazwisko: MSz
Lokalizacja: B-B

Re: Hej, jestem nowy

Post autor: szerman »

drozdz14 pisze:Cześć nazywam się Dawid Dróżdż i mam nadzieję że będę się udzielał na forum. Miło mi że jestem z wami. Jestem studentem III roku biologii UJ.
Witamy i zachęcamy do czynnego udziału na forum :)
"Mastodon sapiens"

Nikku
Prekambryjski stromatolit
Prekambryjski stromatolit
Posty: 1
Rejestracja: 17 sierpnia 2012, o 21:44

Re: użytkownicy

Post autor: Nikku »

Nazywam sie Natalia Jóźwiak.Miło poznać :)

Anna
Prekambryjski stromatolit
Prekambryjski stromatolit
Posty: 1
Rejestracja: 25 sierpnia 2012, o 11:03

Re: użytkownicy

Post autor: Anna »

Dzien dobry :) Znalazlam Wasze forum przegladajac Internet w poszukiwaniu informacji o atsinganozaurze. Paleontologia była moja pasja i marzeniem, jednak na skutek rozmaitych zawirowan zyciowych nie podjelam studiow na tym kierunku. Studiuje na Politechnice Wroclawskiej, pracuje. Nie chcialabym jednak, by cos waznego mi umknelo, dlatego postanowilam do Was dolaczyc :) Aby nie popadac w zbytnia egzaltacje - bardzo sie ciesze, ze takie miejsce istnieje i doceniam prace administratorow, ktora zaowocowala przyzwoitym poziomem i fajnym klimatem forum. Pozdrawiam wszystkich uzytkownikow :)

Avo1253
Prekambryjski stromatolit
Prekambryjski stromatolit
Posty: 1
Rejestracja: 28 grudnia 2012, o 21:10

Przyjaciele

Post autor: Avo1253 »

Witam. Czy może jest tutaj ktoś zainteresowany paleontologią z województwa lubelskiego? Jestem dopiero początkujący w tych sprawach ( mam 16 lat) i szukam ludzi zainteresowanych w podobnym wieku;)

Awatar użytkownika
Dino
Administrator
Administrator
Posty: 3993
Rejestracja: 13 marca 2006, o 20:45
Imię i nazwisko: Łukasz Czepiński
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: użytkownicy

Post autor: Dino »

Witamy na forum! Co prawda nie orientuję się, czy znajduje się tu ktokolwiek z Lublina i okolic, jednakże dzięki Internetowi jesteśmy w stanie pokonywać bariery geograficzne - zatem zapraszam do dyskusji!

Awatar użytkownika
Slugozaur
Ordowicki bezszczękowiec
Ordowicki bezszczękowiec
Posty: 68
Rejestracja: 7 sierpnia 2012, o 17:11
Imię i nazwisko: Julian Zielonka
Lokalizacja: Wroclaw
Kontakt:

Witam wszystkich !

Post autor: Slugozaur »

Hej mam na imię Julian

Mam 23 lata

Mieszkam obecnie we Wrocławiu

Studiuję Dziennikarstwo ze specjalnością "Media Cyfrowe"

Pracuję w Germańskiej firmie spożywczo - przemysłowej okradającą nasze Polskie ziemie ;-)

Temat Dinozaurów jest mi bliski w sumie to "temat rzeka", ponieważ towarzyszy mi od dzieciństwa. Nie ukrywam, że jest to jedna z moich kilku pasji.

Rodzice powiadają, że "moja mania" rozpoczęła się od znalezienia małego dinozaura w pudełku kakao rozpuszczalnego z ziem Niemieckich, gdzie potem latałem po mieszkaniu i krzyczałem zachwycony, że znalazłem dinozaura ;-)

Zarejestrowałem się tutaj głównie, aby podesłać linka do .PDF starego magazynu "Dinozaury" wyd. DeAgostini, ale widzę że dzięki koleżance Edycie problem został już rozwiązany

Podsumując z chęcią podyskutuję bądź podzielę się wiedzą na temat anatomii zarówno Dinozaurów jak i innych zwierząt wymarłych <jak by ona nie była ;)>

Dużo rysuję stąd zainteresowanie muskulaturą dinozaurów.

Pozdrawiam wszystkich i mam cichą nadzieję, że zostanę tutaj na nieco dłużej :-)

Awatar użytkownika
skrecu
Jurajski allozaur
Jurajski allozaur
Posty: 1544
Rejestracja: 11 listopada 2007, o 20:04
Lokalizacja: Wrc

Re: użytkownicy

Post autor: skrecu »

witamy
Pracuję w Germańskiej firmie spożywczo - przemysłowej okradającą nasze Polskie ziemie
tu się z kolega nie zgodzę, po prostu dokonują prostej eksploatacji zasobów w warunkach neokolonialnych
a to DUUUŻA różnica, jak mniej więcej między RA Ziemkiewiczem a JKM :P
"Somewhere, something incredible is waiting to be known" - C.Sagan

Awatar użytkownika
Olaf
Prekambryjski stromatolit
Prekambryjski stromatolit
Posty: 1
Rejestracja: 16 stycznia 2013, o 11:08
Imię i nazwisko: Krzysztof Kisiel

Re: użytkownicy

Post autor: Olaf »

Witam!
Jestem Krzychu Olafem zwany. Część z użytkowników zna mnie z wykopalisk w Krasiejowie, a nawet triasu w Lisowicach, lub być może kojarzy. Nie będę się długo rozpisywał o sobie. Jestem z Opola, po naszym opolskim uniwersytecie-ochronie środowiska. Paleontologia stanowi moje hobby i fajną formę odskoczni, zwłaszcza jeśli chodzi o wykopaliska, w których uczestniczę nieprzerwanie od 2007 roku.
Pozdrawiam!
" ...kosmici przylecieli aby się literalnie odlać! Upuścić nadmiar amoniaku, barwników żółciowych, tudzież uryny wydzielanej przez ich wysoce toksyczne nerki w ilościach niemożliwych do zniesienia. Eksport moczu do innego gwiazdozbioru był ich jedyną metodą na przetrwanie we własnej galaktyce" - Dehuti

stegozaury
Prekambryjski stromatolit
Prekambryjski stromatolit
Posty: 5
Rejestracja: 25 stycznia 2013, o 15:49

Re: Konferencja Młodzi w Paleontologii 5

Post autor: stegozaury »

od roku 2007 interesuje się paleontologią , przygoda ta została zainicjowana znaleziskiem wapienia organicznego , pełnego ramienionóg (brachiopoda) i także trylobita kambryjskiego. Od tej pory pisze notatki paleontologiczne , 1034 strony A4 oprawione własnoręcznie w księgę do której mam sentyment

Awatar użytkownika
Cabron
Prekambryjski stromatolit
Prekambryjski stromatolit
Posty: 13
Rejestracja: 2 lutego 2013, o 21:46

Re: użytkownicy

Post autor: Cabron »

Cześć, mam na imię Adrian mam 15 lat, dinozaurami interesuję się od paru lat(nie dokładnie lecz bardzo ciekawi mnie ten temat), interesuję się także, sportem mianowicie kulturystyką, piłką nożną, komputerami,grami i najważniejsze Kobietami :D

Awatar użytkownika
szerman
Neogeński mastodont
Neogeński mastodont
Posty: 4060
Rejestracja: 23 czerwca 2009, o 10:40
Imię i nazwisko: MSz
Lokalizacja: B-B

Re: użytkownicy

Post autor: szerman »

Witamy na forum :)
"Mastodon sapiens"

Awatar użytkownika
Danu
Jurajski allozaur
Jurajski allozaur
Posty: 1925
Rejestracja: 24 czerwca 2006, o 14:51
Imię i nazwisko: Krzysztof Stuchlik
Lokalizacja: Wisła

Re: użytkownicy

Post autor: Danu »

Witaj i zapraszam do czynnego udziału na forum :D
Tribute to Dinosaurs 2020

Janusz
Sylurski akantod
Sylurski akantod
Posty: 142
Rejestracja: 4 stycznia 2013, o 12:41
Imię i nazwisko: Janusz Mermer

Re: użytkownicy

Post autor: Janusz »

Cześć, jestem Janusz, studiuję biologię na UW (stąd część użytkowników znam osobiście), paleontologią interesuję się od dawna, forum śledzę od dłuższego czasu, ale dopiero niedawno założyłem konto. Oprócz paleobiologii (i ogólnie biologii) interesuję się głównie historią i sportem.

Awatar użytkownika
szerman
Neogeński mastodont
Neogeński mastodont
Posty: 4060
Rejestracja: 23 czerwca 2009, o 10:40
Imię i nazwisko: MSz
Lokalizacja: B-B

Re: użytkownicy

Post autor: szerman »

Witamy i zachęcamy do czynnego udziału na forum :)
"Mastodon sapiens"

Awatar użytkownika
Dino
Administrator
Administrator
Posty: 3993
Rejestracja: 13 marca 2006, o 20:45
Imię i nazwisko: Łukasz Czepiński
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: użytkownicy

Post autor: Dino »

Janusz pisze: Oprócz paleobiologii (i ogólnie biologii) interesuję się głównie historią i sportem.
...i narzekaniem administratorowi na wiecznie niedziałającą Encyklopedię Dinozaury.com :)

witaj na forum ;)

Awatar użytkownika
LP13HT
Prekambryjski stromatolit
Prekambryjski stromatolit
Posty: 16
Rejestracja: 5 maja 2013, o 19:07
Imię i nazwisko: Tirea
Lokalizacja: TG

Re: użytkownicy

Post autor: LP13HT »

Witam wszystkich bardzo serdecznie :D do rejestracji namówił mnie brat bliźniak, z tego co pamiętam jego nick brzmi kamilkuchartg czy coś takiego :P dinozaurami interesuje się odkąd byłam małą dziewczynką.. Moje jakże ciekawe zainteresowania, czyli: Avatar(film i uniwersum), język kultura i zwyczaje Na'vi, dinozaury, koszykówka, muzyka rockowa, metalowa, punkowa i ich pochodne, Linkin Park, pokemony, parkour, Minecraft i gry w stylu AC lub NFS. Pozdrawiam i jak mi się coś przypomni to dopisze :P


Edit:

Miałam Wam powiedzieć, co znaczy mój nick... Czyli LP13HT. LP - Linkin Park, 13 - moja ulubiona liczba jak i nr na koszulce w drużynie koszykarskiej, HT - Hybrid Theory, czyli pierwszy album Linkinów i mój ulubiony :D
Oel ngati kameie..
Sometimes solutions aren’t so simple
Sometimes goodbye’s the only way.

When life leaves us blind,
love keeps us kind

Awatar użytkownika
szerman
Neogeński mastodont
Neogeński mastodont
Posty: 4060
Rejestracja: 23 czerwca 2009, o 10:40
Imię i nazwisko: MSz
Lokalizacja: B-B

Re: użytkownicy

Post autor: szerman »

Witamy na forum! :)
"Mastodon sapiens"

Domin
Prekambryjski stromatolit
Prekambryjski stromatolit
Posty: 1
Rejestracja: 25 maja 2013, o 22:10

Re: użytkownicy

Post autor: Domin »

Cześć. Nazywam się Dominik. Od niedawna obserwuję wydarzenia na forum Dinozaury.com. Może uda mi się jakoś aktywniej uczestniczyć w tym, co się tu dzieje. A jestem pod wrażeniem tego, jak jest. Paleontologia to pasja od dzieciństwa. Widzę, że niektórym z Was udało się w życiu dorosłym zweryfikować dziecięce marzenia i zobaczyć, jak to naprawdę jest być paleobiologiem. Mnie rzuciło w trochę inną stronę, rok temu skończyłem automatykę i robotykę, zajmuję się elektroniką cyfrową.

Póki brak mi jeszcze wiedzy, żeby napisać coś konkretnego w innym dziale, to napiszę przynajmniej cześć ;) A wiedzę będę na bieżąco uzupełniał.

Awatar użytkownika
szerman
Neogeński mastodont
Neogeński mastodont
Posty: 4060
Rejestracja: 23 czerwca 2009, o 10:40
Imię i nazwisko: MSz
Lokalizacja: B-B

Re: użytkownicy

Post autor: szerman »

Witamy i zachęcamy do czynnego udziału na forum dinozaury.com! :)
"Mastodon sapiens"

Awatar użytkownika
Krzysztof
Triasowy silezaur
Triasowy silezaur
Posty: 962
Rejestracja: 14 marca 2006, o 15:30
Imię i nazwisko: Krzysztof
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: użytkownicy

Post autor: Krzysztof »

Na liście, dołączonych użytkowników znalazłem, dwa identyczne nicki.
Boży Bicz 865> dołączył 23:44.05.2013
Boży Bicz 866> dołączył 18:15.11.02.2013
Czyżby, miał dwa nicki czy może to pomyłkowo się zarejestrował dwa razy???

a_debski
Prekambryjski stromatolit
Prekambryjski stromatolit
Posty: 3
Rejestracja: 15 grudnia 2013, o 14:59

Powitanie

Post autor: a_debski »

Witam serdecznie,

Jako że jestem nowy, a kultura zobowiązuje, witam się ze wszystkimi :) Pochodzę z Łodzi, dinozaury nie leżą w sferze moich bezpośrednich zainteresowań jednak ze względów zawodowych potrzebuję konsultacji z osobami, którym temat ten jest bliski :)

Pozdrawiam gorąco!
Adam Dębski

Rysiaczek
Prekambryjski stromatolit
Prekambryjski stromatolit
Posty: 1
Rejestracja: 5 lutego 2014, o 16:07

Re: użytkownicy

Post autor: Rysiaczek »

Witam wszystkich, jestem nowy na tym forum - interesuje sie dinozaurami i mam nadzieje ze znajde tu wiele pozytecznych informacji. Mieszkam w Białymstoku i mam 26 lat. Imie jak uzytkownik :)

Awatar użytkownika
JurassicScience
Kambryjski trylobit
Kambryjski trylobit
Posty: 36
Rejestracja: 5 lutego 2014, o 10:38
Imię i nazwisko: Bartosz Suchecki
Lokalizacja: Poznań

Re: użytkownicy

Post autor: JurassicScience »

Witam wszystkich ponownie po długiej przerwie. Pragnę przeprosić wszystkich za moją długą nieobecność, ale w moim życiu osobistym było parę przeszkód :) Między innymi uległem wypadkowi na motorze, co mnie przywiązało do łóżka, z kolei efektem tego były takie zaległości w szkole, że otarłem się o "kibelek". Mam nadzieję, że nikt nie ma do mnie żalu.. hmm. właściwie to zawsze byłem tylko drobną częścią forum, więc nie ma większej straty :) Pragnę dalej opisywać, i brać aktywny udział w życiu tego wspaniałego forum :) Pozdrawiam !

ODPOWIEDZ