Powitania - użytkownicy

Jesteś nowy? Wyjeżdżasz? Chciałbyś się czymś podzielić? Napisz w tym dziale.
d_m

Powitania - użytkownicy

Post autor: d_m »

Witam! Mam na imię Dawid i jestem pasjonatem paleontologii pochodzącym z Górnego Śląska, aktualnie mieszkam w centralnej Polsce (województwo łódzkie, powiat skierniewicki). Jestem na forum prawdziwym dinozaurem, bo mam 25 lat :) Z tytułem magistra ukończyłem w 2008 roku kierunek Biologia na Uniwersytecie Opolskim. Po studiach odbyłem na macierzystej uczelni półroczny staż. Aktualnie jestem studentem Międzynarodowego Studium Doktoranckiego Nauk Biologicznych PAN w Warszawie, gdzie pod opieką profesora Jerzego Dzika rozpatruję problem powstania i wczesnej ewolucji mięczaków. Od 2003 roku jestem związany ze stanowiskiem Krasiejów - w każde wakacje biorę udział w wykopaliskach paleontologicznych, w minionym roku również jako kierownik; w sezonach 2007 - 2008 pracowałem tam też jako przewodnik turystyczny w pawilonie paleontologicznym. W 2007 i 2009 roku kopałem również na stanowisku w Lipiu Śląskim. Moderuję forum portalu Paleontologia.pl, tłumaczę abstrakty dla Palaeontologia Electronica. Zajmuję się popularyzacją nauki i rozpoczynam swoją przygodę z prawdziwymi badaniami. Często jeżdżę na wyprawy terenowe i uczestniczę w konferencjach naukowych. Jestem autorem książki "Atlas dinozaurów".
Obrazek
KONTAKT
Ostatnio zmieniony 17 stycznia 2010, o 15:27 przez d_m, łącznie zmieniany 22 razy.

Awatar użytkownika
dilong
Jurajski allozaur
Jurajski allozaur
Posty: 1609
Rejestracja: 5 sierpnia 2006, o 10:20
Imię i nazwisko: Maciej Krzysztof Pindakiewicz
Lokalizacja: województwo mazowieckie

Post autor: dilong »

Hejka! Jestem dilong (choc to nie moje prawdziwe imię). Uwielbiam wszystkie dinozaury od 12 lat. Chcę zostać paleontologiem, a dokładniej paleoornitologiem lub paleozoologiem. Dzięki temu forum mogę wreszcie pogadać o dinozaurach bez skrępowania, że inni zanudzą się na śmierć. :lol: . Moimi idolami w polskiej paleontologii są: pan Karol Sabath, prof. Jerzy Dzik i Pani Kielan-Jaworowska, oraz ci co uczestniczyli w wyprawie polsko-mongolskiej. Mam 15 lat i będę zdawał test egzaminacyjny.
Geologia UW

Awatar użytkownika
Dinosaur Man
Karboński antrakozaur
Karboński antrakozaur
Posty: 542
Rejestracja: 19 lipca 2006, o 21:01
Imię i nazwisko: Dawid Studziński
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dinosaur Man »

Jestem Dawid, mam 16 lat. Ostatnio powróciłem do swojej pasji jaką jest paleontologia. Zainteresowałem się tym, gdy leciały "Wędrówki z dinozaurami". Nie mogłem się oderwać bez reszty. Po 4 latach zrobiłem sobie przerwę na astronomię i historię sztuki. Lubię rysować, robię to, od kiedy sięgam pamięcią. Do dziś wiele siś zmieniło w paleontologii, a nowe odkrycia wydają mi się fascynujące.
Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Xyphactinus
Karboński antrakozaur
Karboński antrakozaur
Posty: 525
Rejestracja: 18 kwietnia 2006, o 20:12
Lokalizacja: tak naprawdę z Poznania

Post autor: Xyphactinus »

Witam! Na imię mam Witek, też mam 15 lat. Paleontologią interesuję się niemal od zawsze, jednak w przyszłości wolałbym zostać aktorem. W wolnych chwilach rysuję, po raz enty oglądam "King Konga", słucham hard rocka i gram w gry RPG. Moim idolem i autorytetem w dziedzinie paleontologii jest dr Bob Bakker. Mam starszego brata i młodszą siostrę, którzy mimo woli wiedzą co nieco o temat dinozaurów. Koledzy mówią na mnie "Ryba", co bezpośrednio wywołało mój forumowy nick.
"Chciałbym, żeby świat był dwa razy większy i połowa jego była wciąż niezbadana."
sir David Attenborough
Obrazek
Cykl "Gdyby kometa nie spadła":
http://www.dinozaury.com/forum/viewtopic.php?t=939
http://www.dinozaury.com/forum/viewtopic.php?t=967

Awatar użytkownika
Danu
Jurajski allozaur
Jurajski allozaur
Posty: 1925
Rejestracja: 24 czerwca 2006, o 14:51
Imię i nazwisko: Krzysztof Stuchlik
Lokalizacja: Wisła

Post autor: Danu »

Cześć mam na imię Krzysztof, jestem z Wisły i mam 18 lat, dinozaurami interesuję się od 14 lat, chodzę do liceum ogólnokształcącego, poza dinozaurami, interesuję się jeszcze wieloma rzeczami Piłką Nożną, NBA, wężami i wogóle sportem
Ostatnio zmieniony 26 września 2007, o 13:12 przez Danu, łącznie zmieniany 1 raz.
Tribute to Dinosaurs 2020

Awatar użytkownika
pepo13
Karboński antrakozaur
Karboński antrakozaur
Posty: 444
Rejestracja: 13 sierpnia 2006, o 21:43
Lokalizacja: lublin

Post autor: pepo13 »

Witam! Mam na imie Przemek. Mam 16 lat i mieszkam w oklicach Lublina. Od 5 roku życia pasjonują mnie dinozaury, a poza ty lubię jeszcze piłkę nozną oraz motoryzację.

Awatar użytkownika
Dino
Administrator
Administrator
Posty: 3993
Rejestracja: 13 marca 2006, o 20:45
Imię i nazwisko: Łukasz Czepiński
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Dino »

Nazywam się Łukasz Czepiński, mam 14 lat, dinozaurami interesuję się od lat 12 (od 1994 r) i dlatego też założyłem tę stronę. Mam nadzieję, że przyda się ona każdemu zainteresowanemu tą tematyką. Z tego miejsca chciałbym też podziękować wszystkim współautorom opisów i artykułów. Mieszkam w małej wsi na Podkarpaciu - w Grzęsce, chodzę aktualnie do 2 klasy gimnazjum. W przyszłosci mam zamiar iść do liceum ogólnokształcącego w Rzeszowie na profil biologiczno-chemiczny, a potem studiować geologię na Wydziale Geologii UW, wybierając specjalizację paleontologiczną ;)
Ostatnio zmieniony 27 września 2007, o 15:35 przez Dino, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Krzysztof
Triasowy silezaur
Triasowy silezaur
Posty: 962
Rejestracja: 14 marca 2006, o 15:30
Imię i nazwisko: Krzysztof
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Krzysztof »

Witam!! Na imię mam Krzysztof, mam 23 lata i jestem z Bydgoszczy, Stolicy Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Dinozaurami zainteresowałem się po przeczytaniu pierwszego, numeru serii ''Dinozaury! Odkryj olbrzymy prehistorycznego Swiata'' serii Deagostini, tak że później moja pasja zaczęła jeszcze bardziej wzrastać. Jak chyba każdy, użytkownik na forum także i ja chciałem zostać paleontologiem, jednak nie tylko dinozaury są moją pasją życiową. Pokochałem także hip-hop i rap, który jest dla mnie bardzo ważną częsćią każdego dnia i dzięki niemu odkryłem prawdziwy sens życia. Bardzo lubię posłuchać 2PACA, Eminema, Peja, Trzeci Wymiar, Snoop Doga, Dr. Dre, D12, DMX, Obie Trice i nie sposób wymieńic pozostałych wykonawców.
Tak jak, każdy człowiek lubie się zabawić, jestem osobą towarzyską i tolerancyjną nie skorą do zaczepek, lubie wybrać się z paczką do pabu, czy na dyske, poszaleć. Poza tym bardzo lubie sport, a moją ulubioną dyscypliną jest żużel, piłka nożna. A z zajęc domowych to najbardziej lubie pograć sobie w jakieś gry FPP z czasów II wojny światowej. Ostatnio nawet, moja dziewczyna nauczyła mnie gotować, choć ciężko to mi wychodzi, ale mogę się pochwalić że, potrafie zrobić jajecznice :D , placki i naleśniki co kiedyś nie potrafiłem bo mnie, się nie chciało nauczyć lecz, teraz zauważyłem jak bardzo jest to potrzebne. Wszyscy na osiedlu od dawien, dawna wołają na mnie ''Patyk''.
Ksywa wzięła się od tego że jestem osobą szczupłą. A dla pozostałych na forum zdradze że jestem podobny do Eminema choć, nie farbuje włosów na blond.
Poza tym jestem miłosnikiem Horrorów szczególnie ''Piątek trzynastego- Jason Vorhees'' a także ''Koszmar z ulicy Wiązów'' choć jeśli bym miał wymieniać reszte filmów to niestarczyło by czasu. To chyba, by było na tyle co miałem do opowiedzenia więć pozdro.
---EDIT: 21:35 06.02.2007r.---
Ok. Tak prezentuje się moja fotka została wykonana w szatni. Za zdjęcie nie ręcze ponieważ jest troche zamglone i to mnie denerwuje
ale tak to, jest gdy się robi zdjęcie przez telefon i wprowadza je na kompa, a więc sorki. Tak więc w takim formacie bo na dużym jest zamglone i wszystko jest w bardzo słabym wykonaniu.
Obrazek

Awatar użytkownika
Paweł (Paleontolog)
Sylurski akantod
Sylurski akantod
Posty: 128
Rejestracja: 15 marca 2006, o 20:57
Lokalizacja: Myszk??w
Kontakt:

Post autor: Paweł (Paleontolog) »

Mam na imię Paweł, interesuję się historią militarną ,modelarstwem plastikowym ( wszystkim po trochu) Kiedyś również interesowałem się paleontologią lecz ten zapał jakoś zniknął, mam nadzieje że kiedyś powróci ;) A tak pyzatym mam15 lat lubię rysować i rozmawiać z twłórczymi i ciekawymi ludźmi .
[url=http://www.galeria24h.fora.pl][img]http://img62.imageshack.us/img62/64/smauserbarrv2.jpg[/img][/url]
[url=http://www.galeria24h.fora.pl][img]http://images22.fotosik.pl/31/025367479e263c2c.jpg[/img][/url]
ZAPRASZAM :)

Shadow
Prekambryjski stromatolit
Prekambryjski stromatolit
Posty: 11
Rejestracja: 16 września 2006, o 11:34

Post autor: Shadow »

Witam jestem Shadow mam 14 lat. InetersujÄ? siÄ? dinozaurami,paleontologiÄ?,ksiÄ???kami,r????nymi jÄ?zykami,astronomiÄ?,kulturami,ta??cami latynoameryka??skimi,zoologiÄ?,florÄ?,szachami i wiele wiele innych. ZamieszkujÄ? region Mazowsze ;) Uwielbiam du??o spacerowaÄ? oraz szkicowaÄ?(moja pasja) z natury. InteresujÄ? siÄ? muzykÄ? typu Rap&Hiphop ale to nie znaczy ??e jestem ??le wychowana. LubiÄ? czytaÄ? o r????nych religiach np. Skandynawska Grecka Rzymska Egipska.
No c????....to chyba tyle :D

Awatar użytkownika
Zbiczek
Kambryjski trylobit
Kambryjski trylobit
Posty: 40
Rejestracja: 15 marca 2006, o 10:47
Lokalizacja: Szprotawa

Post autor: Zbiczek »

Cze??Ä?!! Nazywam siÄ? Norbert. Koledzy m??wiÄ? na mnie ??biku (pochodzenia przezwiska wyt??umaczyÄ? nie potrafiÄ?). Mam 15 lat a od oko??o dziesiÄ?ciu ??wiadomie interesujÄ? siÄ? dinozaurami i paleontologiÄ?. Mieszkam w Szprotawie (ok. 15 km od ??agania-w og??le wiecie gdzie to jest?? :? ) w woj. Lubuskim. Opr??cz mojego g????wnego zainteresowania-paleontologii-jestem fanem Gwiezdnych Wojen i wszystkich ??eczy z nimi zwiÄ?zanymi. Bardzo lubiÄ? tak??e tematykÄ? II wojny ??wiatowej, oraz z nim zwiÄ?zane modelarstwo. Muzyki s??ucham przer????nej, ale najbardziej lubiÄ? rock i wyjÄ?tkowo punkrock (ulubione zespo??y: Nirvana, W??ochAty, szprotawska Neuropatia). Niekt??re hip-hopowe kawa??ki przypad??y mi do gustu, jak np. Eminem, kt??rego s??ucham razem z bratem. Mimo ??e mierzÄ? ok 181 cm wzrostu i strasznie du??o jem to wa??Ä? niewiele, bo ponad 55 kg. :) . LubiÄ? zwierzÄ?ta i bardzo chcia??bym mieÄ? jakiego?? gada, np. legwana zielonego. Posiadam za to psa, sukÄ? owczarka niemieckiego, kt??ra wabi siÄ? Sara. To by by??o chyba na tyle z mojego "ciekawego" ??ycia
Ostatnio zmieniony 20 września 2006, o 20:31 przez Zbiczek, łącznie zmieniany 1 raz.
[url=http://imageshack.us][img]http://img118.imageshack.us/img118/8059/zbik1za8.jpg[/img][/url]

Awatar użytkownika
Jura
Kambryjski trylobit
Kambryjski trylobit
Posty: 25
Rejestracja: 18 sierpnia 2006, o 13:44
Lokalizacja: Tichau
Kontakt:

Post autor: Jura »

Mam na imiÄ? Sandra mam 13 lat. M??wiÄ? na mnie Sandy, Diarnay i Bastet. Opr??cz dinozaur??w interesuje mnie staro??ytny Egipt oraz flora i fauna. LubiÄ? rysowaÄ? a szczeg??lnie smoki chi??skie, dinozaury i krajobrazy xD moje inne hobby to jazda konna, jazda na rolkach, podr????e, granie na komputerze, granie w neopets, i kolekcjonowanie (mam 49 figurek dinozaur??w, 3 pluszaki dinozaur??w [a innych pluszak??w nawet nie liczÄ?, bo jak by??am ma??a kocha??am pluszaki i kolekcjonowa??am je] i wszystkie zabawki dinozaury z mcdonaldu xD) :lol: Jak by??am ma??a bardzo lubi??am bajkÄ? "Prawdziwy lÄ?d". Potem dostawa??am figurki dinozaur??w. P????niej da??am je kole??ance :( ale potem jako?? znowu zaczÄ???am siÄ? nimi interesowaÄ? ale potem ju?? nie by??o pauzy... ;] zosta??o tak do dzi??... mam 6 ksiÄ???ek dinozaur??w, wiÄ?c jak co?? zapomnÄ? mam gdzie poszukaÄ? xD najbardziej mi siÄ? podoba ksiÄ???ka "WÄ?dr??wki z dinozaurami", chocia?? widzia??am w TV wszystkie odcinki i mam film. Polecam tÄ? ksiÄ???kÄ?! No to chyba tyle...
Ostatnio zmieniony 6 lutego 2007, o 21:44 przez Jura, łącznie zmieniany 2 razy.
Po d??ugiej nieobecno??ci powracam... ^^

Awatar użytkownika
misio
Dewoński labiryntodont
Dewoński labiryntodont
Posty: 220
Rejestracja: 26 czerwca 2006, o 10:31
Lokalizacja: Sopot
Kontakt:

Post autor: misio »

nazywam siÄ? micha?? (stÄ?d m??j login :D ) i mam 9 lat (danu ju?? to wie).interesujÄ? siÄ? dinozaurami,plezjozaurami i innymi wymar??ymi zwierzÄ?tami.uwielbiam kolekcjonowaÄ? (ok.50 gazetek) i obserwowaÄ? morskie zwierzÄ?tka :roll: .moim marzeniem przyrodniczym jest zaopserwowanie mor??wina.
http://pl.tunele.wikia.com/wiki/Tunele_Wiki - moja własna wiki o serii książek "Tunele" Rodericka Gordona i Briana Williamsa :)

Awatar użytkownika
Sebastian
Jurajski allozaur
Jurajski allozaur
Posty: 1336
Rejestracja: 2 lipca 2006, o 13:32
Imię i nazwisko: Sebastian Oziemski
Lokalizacja: Harlow, Essex, UK

Post autor: Sebastian »

Nazywam się Sebastian Oziemski, mam 14 lat, uwielbiam pływać i grać w siatę. Moją pasją są dinozaury (w szczególnosci teropody). Gadami tymi interesuje się od najmlodszych lat. Mieszkam w małej miejscowosci niedaleko Pilicy- Lubania w Gminie Sadkowice. Moim marzeniem jest studiować paleontologię i pracować jako paleontolog lub antropolog. Uwielbiam rasę Pit Bull Terrier Red-Nose. Moje hobby to filatelistyka i numizmatyka
Ostatnio zmieniony 26 września 2007, o 14:49 przez Sebastian, łącznie zmieniany 2 razy.

Dominik
Dewoński labiryntodont
Dewoński labiryntodont
Posty: 303
Rejestracja: 14 marca 2006, o 16:10
Lokalizacja: Brzozów

Post autor: Dominik »

Mam na imię Dominik, pochodzę z podkarpacia a dokładniej z miasteczka Brzozów. Interesuje mnie głównie paleontologia, ale też i inne dziedziny zoologii. Interesuje mnie również kosmos, astronomia, ciekawe zjawiska na naszej planecie i jeszcze informatyka (grafika 3d). Mam 15 lat i bedę zdawał egzaminy do liceum.
[img]http://userbars.org/data/media/5/Harry_Potter.png[/img]

Awatar użytkownika
Pawfunia
Sylurski akantod
Sylurski akantod
Posty: 180
Rejestracja: 15 marca 2006, o 16:04
Lokalizacja: Przemysl,Podkarpacie
Kontakt:

Post autor: Pawfunia »

Czesc! Mam na imie Pawel. Mam 13 lat (ale nie u wazajcie mnie za bachora). Interesuje sie kryptozoologia i paleontologia. Bardzo lubie rysowac oraz chodowac pajaczki (mam 1 skakuna i 1 kwietnika). Mieszam na podkarpaciu kolo Przemysla (dokladniej Buszkowice).

Awatar użytkownika
Vel
Prekambryjski stromatolit
Prekambryjski stromatolit
Posty: 8
Rejestracja: 26 września 2006, o 15:23

Post autor: Vel »

Cze??Ä?! Mam na imiÄ? Madzia/Magda/Magdalena i mam swoje 24 lata. Jestem studentkÄ?. Moja szko??a to Wy??sza Szko??a Dziennikarstwa i Komunikacji Spo??ecznej. Codziennie doje??dzam na zajÄ?cia i spotykam siÄ? ze znajomymi.
Dinozaurami interesujÄ? siÄ? od 6-tego roku ??ycia kiedy to obejrza??am bajkÄ? o dinozaurach. Bardzo je polubi??am. Poza dinozaurami interesujÄ? siÄ? politykÄ?, psychologiÄ?, biologiÄ? i grami RPG. Bardzo lubiÄ? w nie graÄ?. Fascynuje mnie r??wnie?? japo??ska animacja. Co rusz ??ciÄ?gam z internetu r????ne anime.
Kocham zwierzÄ?ta, w szczeg??lno??ci psy :)

Awatar użytkownika
Gonso
Prekambryjski stromatolit
Prekambryjski stromatolit
Posty: 12
Rejestracja: 1 listopada 2006, o 19:19
Lokalizacja: ?ĹĄwidnik (Wojew??dztwo Lubelskie)

Post autor: Gonso »

Witam!
Nazywam siÄ? Micha??,mam 16 lat i chodzÄ? do 1 klasy Liceum.Oczywi??cie od dziecka fascynowa??y mnie Dinusie.LubiÄ? rysowaÄ? Dinki i kwiaty.Uwielbiam te?? s??uchaÄ? piosenki poetyckiej i czytaÄ? ksiÄ???ki.Mam nadziejÄ?,??e bÄ?dzie nam siÄ? mi??o rozmawia??o :)
Pozdrawiam!

Awatar użytkownika
Tomasz
Kredowy tyranozaur
Kredowy tyranozaur
Posty: 2172
Rejestracja: 30 października 2006, o 15:16
Lokalizacja: Międzychód

Post autor: Tomasz »

Cześć!

Mam na imię Tomasz, rocznik 78. Od urodzenia mieszkam w Międzychodzie (woj. Wielkopolskie), choć od dłuższego czasu planuję przeprowadzkę do Gorzowa Wlkp. Skończyłem studia na kierunku dziennikarstwa i komunikacji społecznej, jednak pracuje obecnie w banku PKO BP na stanowisku Doradca Klienta. Moimi głównymi zainteresowaniami są: paleontologia, entomologia (zbieranie i preparowanie owadów), zjawiska paranormalne, akwarystyka i terrarystyka oraz historia średniowiecza. Po za forum udzielam się również na http://www.entomo.pl, http://www.paranormalne.pl i polskiej wikipedii.

Pozdrawiam!
Ostatnio zmieniony 15 listopada 2008, o 10:55 przez Tomasz, łącznie zmieniany 2 razy.
Tomasz Sokołowski

Koniecznie zapoznaj się z Regulaminem!

Megistotherium
Permski synapsyd
Permski synapsyd
Posty: 701
Rejestracja: 21 stycznia 2007, o 11:49
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Megistotherium »

Witam. Nazywam siÄ? Rados??aw Nawrot i debiutuje na Waszym forum, kt??re dotÄ?d tylko czyta??em. Paleontologia jest moja pasjÄ?, ale widzÄ?, ??e tu bÄ?de mia?? raczej okazjÄ? uczyÄ? siÄ? od lepszych od siebie.
Pozdrawiam

P.S.
Mam ju?? 34 lata. To chyba tutaj rekord :D

welll1
Prekambryjski stromatolit
Prekambryjski stromatolit
Posty: 1
Rejestracja: 22 stycznia 2007, o 23:40

Post autor: welll1 »

Witam mam na imiÄ? ?ukasz jestem nowy na forum. Trafi??em tu ca??kiem przypadkiem. Pr??bowa??em odpaliÄ? moja starÄ? encyklopedie dinozaur??w ale nie ruszy??a na XP, wiÄ?c szukajÄ?c pomocy znalaz??em forum. Musze koniecznie je sobie poczytaÄ? bo jako ma??y ch??opiec bardzo siÄ? tym interesowa??em. Trzeba od??wie??yÄ? sobie pamiÄ?Ä? i dowiedzieÄ? czego?? nowego :)
Czyta??em juz posty i widzÄ? ??e wiÄ?kszo??Ä? u??ytkownik??w jest tu na bie??Ä?co i wie bardzo wiele w tej dziedzinie. To chyba na razie tyle.
Pozdrawiam wszystkich forumowicz??w.

dinomaniak
Prekambryjski stromatolit
Prekambryjski stromatolit
Posty: 1
Rejestracja: 16 grudnia 2006, o 19:15
Lokalizacja: Gorzow Wlkp.

Post autor: dinomaniak »

Ja jestem nowa na forum. Mam na imiÄ? Marta. Mam 20 lat i jestem studentkÄ? biologii na Uniwersytecie Wroc??awskim. Dinozaurami interesujÄ? siÄ? odkÄ?d pamiÄ?tam. Poza tym fascynujÄ? mnie fantasy, dawne cywilizacje, mitologie ??wiata,a nade wszystko zwierzÄ?ta. Od ponad 2 lat jestem wegetariankÄ? i jestem bardzo zainteresowana ochronÄ? praw zwierzÄ?t. Poza tym uwielbiam rocka i krokiety z pieczarkami ;). To chyba tyle :).
Jurassic Park rulez !!! ;)

Awatar użytkownika
Daniel Madzia
Jurajski allozaur
Jurajski allozaur
Posty: 1609
Rejestracja: 15 marca 2006, o 12:39
Lokalizacja: Třinec, Česká republika
Kontakt:

Re: u??ytkownicy

Post autor: Daniel Madzia »

Bakker poprosil mnie czy mogl bym przetlumaczyc jego wstep na forum. Tak wiec tu jest :)
Bakker pisze:Witam wszystkich uzytkownikow. Nazywam sie Vladim?­r, mam 25 lat i mieszkam w Hradci Kr??lov?? (Czechy). Wlasnie absolwowalem studium biologii i historii. Interesuje sie paleontologia - a przede wszystkim jednymi z najwspanialszych organizmow w historii zycia na Ziemi - dinozaurami.

Awatar użytkownika
zonia
Prekambryjski stromatolit
Prekambryjski stromatolit
Posty: 20
Rejestracja: 8 kwietnia 2007, o 08:23
Lokalizacja: Wroc??aw

Post autor: zonia »

Cze! Mam 14lat i od...zawsze :mrgreen: interesuje sie prechistoria,a szczegolnie ssakami zyjacymi rownolegle z dinozaurami. Trafilam tu dzieki wyszukiwarce google :D (szukalam grafiki przedstawiajacej allozaury :wink: ). Pasjonuje mnie tez psychologia zwierzat(behawior),w szczgolnosci psow. Lubie tez sporty zwazane z tresura tych czworonogow(agillity,obiedience). Zanim dotarl do mnie kod aktywacyjny :mrgreen: przegladalam to forum-wreszcie trafilam na strone zajmujaca sie z "zapalem" tym zagadnieniem(prehistoria).
[url=http://www.fotosik.pl][img]http://images20.fotosik.pl/220/7b60ddb4fd95e56e.jpg[/img][/url]
kris.irreligious.org --->wbijaÄ?!! :D

Awatar użytkownika
KONDZIUŚ
Ordowicki bezszczękowiec
Ordowicki bezszczękowiec
Posty: 71
Rejestracja: 9 stycznia 2007, o 18:52
Lokalizacja: Zawichost

Post autor: KONDZIUŚ »

Cze??Ä? mam na imiÄ? Piotrek, mam 13 lat i bardzo siÄ? interesujÄ? dinozaurami. Trafi??em na to forum tak samo jak zonia tylko zamiast szukaÄ? zdjÄ?cia jakiego?? dinozaura szuka??em jakiego?? forum o dinozaurach i znalaz??em to forum. (Nie przywita??em siÄ? wcze??niej, bo my??la??em, ??e mo??na siÄ? tylko przywitaÄ? w temacie "Cze??Ä?" a przecie?? ten temat jest zablokowany.)
Ostatnio zmieniony 13 maja 2007, o 15:08 przez KONDZIUŚ, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ