Zlot PasjonatĂłw Paleontologii Dinozaury.com! - KrasiejĂłw '

Jesteś nowy? Wyjeżdżasz? Chciałbyś się czymś podzielić? Napisz w tym dziale.
Awatar użytkownika
Tomasz
Kredowy tyranozaur
Kredowy tyranozaur
Posty: 2172
Rejestracja: 30 października 2006, o 15:16
Lokalizacja: Międzychód

Post autor: Tomasz »

Bardzo chciałbym się wybrać na zlot... jednak nie jestem powien czy będe mógł... Często wyjeżdżam.. ostatnio do Anglii.. niedługo być może do Niemiec.. a kto wie co będzie w wakacje. Ale tak czy inaczej, raczej nie da rady abym posiedział całe dwa dni w Krasiejowie.. może jednak wpadne na konferencje lub na wykopki :) Pozdrawiam!
Tomasz Sokołowski

Koniecznie zapoznaj się z Regulaminem!

Awatar użytkownika
Dino
Administrator
Administrator
Posty: 3993
Rejestracja: 13 marca 2006, o 20:45
Imię i nazwisko: Łukasz Czepiński
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Dino »

Timi pisze:rozumiem Ĺźe np ja to pole zostawiam wolne?
Tak właśnie :)

Awatar użytkownika
Timi
Sylurski akantod
Sylurski akantod
Posty: 177
Rejestracja: 24 kwietnia 2006, o 17:42
Imię i nazwisko: Tomasz Rutkowski
Lokalizacja: Bełchatów
Kontakt:

Post autor: Timi »

Ok widze mój formularz zgłoszeniowy już doszedł to teraz wysłałem jeszcz zaliczke;) powinna dojść dziś lub jutro;)
http://www.stellar-pictures.pl
http://www.tomaszrutkowski.pl
http://pl.youtube.com/watch?v=43unDWTfkds SAVE OUR RAINFORESTS
"Kiedy wycięte zostanie ostatnie drzewo, ostatnia rzeka zostanie zatruta i zginie ostatnia ryba, odkryjemy, że nie można jeść pieniędzy." Poznaj całą prawdę... http://www.timiworld.fora.pl

Awatar użytkownika
Daniel Madzia
Jurajski allozaur
Jurajski allozaur
Posty: 1609
Rejestracja: 15 marca 2006, o 12:39
Lokalizacja: Třinec, Česká republika
Kontakt:

Post autor: Daniel Madzia »

Dino pisze:Osoby zgłoszone:
Daniel Madzia
Bardzo mi przykro, ale niestety nie przyjade, poniewaz nie bede uczestnikiem wykopalisk w Krasiejowie...

Utahraptor
Moderator
Moderator
Posty: 2572
Rejestracja: 22 października 2007, o 18:29

Post autor: Utahraptor »

Nie spiesz się tak z decyzją... :|
Biologia, UW

Awatar użytkownika
Daniel Madzia
Jurajski allozaur
Jurajski allozaur
Posty: 1609
Rejestracja: 15 marca 2006, o 12:39
Lokalizacja: Třinec, Česká republika
Kontakt:

Post autor: Daniel Madzia »

Utahraptor pisze:Nie spiesz się tak z decyzją... :|
Nie chce mi sie rezygnowac - nie po tym, jak wykopaliska wygladaly w zeszlym roku i po tym, co wszystko robilem dla Czechow i Slowakow w sprawie tegorocznych zapisow. No i oczywiscie bardzo chcialbym poznac forumowiczow D.pl... Dlatego chyba rozumiesz, dlaczego bylem zdenerwowany. Zainteresowanym z RC i Slowacji napisalem o zaistnialej sytuacji. Ogolnie rozmawialismy o tym w piatek, kiedy mielismy spotkanie w BorohrĂĄdku niedaleko Hradce KrĂĄlovĂŠ. Tam zadecydowalismy, ze jesli nie uda nam sie dostac na wykopaliska, zwiedzimy ciekawe paleontologiczne znaleziska w RC i na Slowacji. Dlatego jest malo prawdopodobne, ze ktos chcialby czekac na to czy ktos inny zrezygnuje...

d_m

Post autor: d_m »

:( Danielu, a kto odrzucił Twoje podanie? Czyżby Książkiewicz? Od kogo dostałeś mejla? Postaram się zainterweniować, tylko proszę napisz mi skład grupy czesko-słowackiej i dokładny termin turnusu.

Awatar użytkownika
Daniel Madzia
Jurajski allozaur
Jurajski allozaur
Posty: 1609
Rejestracja: 15 marca 2006, o 12:39
Lokalizacja: Třinec, Česká republika
Kontakt:

Post autor: Daniel Madzia »

Przeslalem Ci PW.
Dawid pisze:Czyżby Książkiewicz?
Nie, Krzysztof z Kasia wprost napisali, ze gdyby zalezalo od nich, nie bylby zaden problem...

Awatar użytkownika
Daniel Madzia
Jurajski allozaur
Jurajski allozaur
Posty: 1609
Rejestracja: 15 marca 2006, o 12:39
Lokalizacja: Třinec, Česká republika
Kontakt:

Post autor: Daniel Madzia »

Okazalo sie, ze pani Skawina otrzymala z Opola tylko liste imion (czasami nawet bez kontaktow), wiec dlatego nie bylem przyjety. Na szczescie pani wyszla nam na reke, wiec moglismy sami wybrac, kto pojedzie. Na koniec jade ja, Peter i Dušan Valent. No i przyjedzie rowniez David Marjanović.

spinozaur
Ordowicki bezszczękowiec
Ordowicki bezszczękowiec
Posty: 60
Rejestracja: 25 kwietnia 2008, o 18:41

Post autor: spinozaur »

Baardzo mi się podoba ten pomysł :D. Ale czy mógłbym przyjechać z rodzicami :?: :wink:

lama
Dewoński labiryntodont
Dewoński labiryntodont
Posty: 227
Rejestracja: 27 marca 2007, o 14:03

Post autor: lama »

spinozaur pisze:Baardzo mi się podoba ten pomysł :D. Ale czy mógłbym przyjechać z rodzicami :?: :wink:
Zapisy są już zamknięte.
Jak chcesz być na zlocie, to kontaktuj sie z Łukaszem (dino).

Awatar użytkownika
Daniel Madzia
Jurajski allozaur
Jurajski allozaur
Posty: 1609
Rejestracja: 15 marca 2006, o 12:39
Lokalizacja: Třinec, Česká republika
Kontakt:

Post autor: Daniel Madzia »

lama pisze:Zapisy są już zamknięte.
Koledzy z Czech, ktorzy nie byli przyjeci na wykopaliska, tez chcieliby jeszcze przyjechac (3-4 osoby). Mam nadzieje, ze nie bedzie to problem? Chodzi glownie o nocleg.

Awatar użytkownika
Dino
Administrator
Administrator
Posty: 3993
Rejestracja: 13 marca 2006, o 20:45
Imię i nazwisko: Łukasz Czepiński
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Dino »

Tak więc zgłosiło się 7 osób (Marcin Pałdyna, Marta Tischer, Piotr Gryz, Tomasz Singer, Tomasz Rutkowski, Łukasz Czepiński), 2 osoby są pewniakami (Dawid Mazurek, Justyna Słowiak). Jeśli przyjadą dodatkowo spinozaur z rodzicami, koledzy Daniela oraz dr Monika Zazula z rodziną będzie łącznie 20 osób. Pewnie można za darmo urządzić nocleg dla tylu osób (Dawid mówił, że opcjonalnie można się jeszcze u niego zakwaterować - to nadal aktualne?), więc zaliczki zostaną oddane w pierwszy dzień zlotu, bądź też przeznaczone na np. ognisko.

Poza tymi osobami są jeszcze studenci z obozu oraz m.in. Zbyszek Jelonek, który chciał przyjechać na jeden dzień.
Ostatnio zmieniony 5 lipca 2008, o 10:39 przez Dino, łącznie zmieniany 1 raz.

Utahraptor
Moderator
Moderator
Posty: 2572
Rejestracja: 22 października 2007, o 18:29

Post autor: Utahraptor »

Musicie też liczyć mnie :mrgreen: Będę się kręcił w tamtych okolicach, może mnie nawet przygarną do bazy na weekend :mrgreen: .
Biologia, UW

spinozaur
Ordowicki bezszczękowiec
Ordowicki bezszczękowiec
Posty: 60
Rejestracja: 25 kwietnia 2008, o 18:41

Post autor: spinozaur »

Tu mama spinozaura. :) Jak to jest ze zlotem? Nie moge sie dogadac z moim synkiem. Dal mi jakies kartki - zgloszenia. Mam je wyslac poczta? A moze moge faksem? Pod jaki adres?
15 zl mam zaplacic tylko za niego? czy za cala nasza rodzine (spinozaur plus 3 osoby)
Czy my tez bedziemy mogli uczetniczyc w wykladach? Czy tylko spinozaur?

lama
Dewoński labiryntodont
Dewoński labiryntodont
Posty: 227
Rejestracja: 27 marca 2007, o 14:03

Post autor: lama »

spinozaur pisze:Tu mama spinozaura. :) Jak to jest ze zlotem? Nie moge sie dogadac z moim synkiem. Dal mi jakies kartki - zgloszenia. Mam je wyslac poczta? A moze moge faksem? Pod jaki adres?
15 zl mam zaplacic tylko za niego? czy za cala nasza rodzine (spinozaur plus 3 osoby)
Czy my tez bedziemy mogli uczetniczyc w wykladach? Czy tylko spinozaur?
Adres i nr konta ma pani na formularzu zgłoszeniowym.

Awatar użytkownika
Dino
Administrator
Administrator
Posty: 3993
Rejestracja: 13 marca 2006, o 20:45
Imię i nazwisko: Łukasz Czepiński
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Dino »

lama pisze:
spinozaur pisze:Tu mama spinozaura. :) Jak to jest ze zlotem? Nie moge sie dogadac z moim synkiem. Dal mi jakies kartki - zgloszenia. Mam je wyslac poczta? A moze moge faksem? Pod jaki adres?
15 zl mam zaplacic tylko za niego? czy za cala nasza rodzine (spinozaur plus 3 osoby)
Czy my tez bedziemy mogli uczetniczyc w wykladach? Czy tylko spinozaur?
Adres i nr konta ma pani na formularzu zgłoszeniowym.
Rozmawiałem już z Mamą spinozaura przez e-mail ;)

Awatar użytkownika
Dino
Administrator
Administrator
Posty: 3993
Rejestracja: 13 marca 2006, o 20:45
Imię i nazwisko: Łukasz Czepiński
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Dino »

Ogłoszenie: Proszę koniecznie wziąć ze sobą pieniądze na autobusy (dojazd do stanowisk pozakrasiejowskich), posiłki (we własnym zakresie) oraz wejścia do muzeum.

Poza tym - czy ktoś zamierza wziąć ze sobą aparat cyfrowy? Na pewno byłoby fajnie porobić wspólne zdjęcia :)

Utahraptor
Moderator
Moderator
Posty: 2572
Rejestracja: 22 października 2007, o 18:29

Post autor: Utahraptor »

Ja jak nie zapomnę zabrać, to będę go miał przy sobie. Prawdopodobnie pojawię się też z laptopem, gdyby był drugi potrzebny (system linuks i XP) to służę pomocą.
Biologia, UW

Awatar użytkownika
Piotr G.
Sylurski akantod
Sylurski akantod
Posty: 162
Rejestracja: 17 lipca 2007, o 18:10
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Piotr G. »

Ja również będe miał aparat.
Pozdrawiam
Piotrek
GW OTOP

lama
Dewoński labiryntodont
Dewoński labiryntodont
Posty: 227
Rejestracja: 27 marca 2007, o 14:03

Post autor: lama »

Ja też biorę aparet

spinozaur
Ordowicki bezszczękowiec
Ordowicki bezszczękowiec
Posty: 60
Rejestracja: 25 kwietnia 2008, o 18:41

Post autor: spinozaur »

Dino napisał że miejsce gzie mamy się spotkać poda później, ale nie mogę znaleźć gzie o tym pisze :oops: :cry:

Awatar użytkownika
Dino
Administrator
Administrator
Posty: 3993
Rejestracja: 13 marca 2006, o 20:45
Imię i nazwisko: Łukasz Czepiński
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Dino »

spinozaur pisze:Dino napisał że miejsce gdzie mamy się spotkać poda później, ale nie mogę znaleźć gzie o tym pisze :oops: :cry:
Będzie to pod Pawilonem Paleontologicznym.

d_m

Post autor: d_m »

Słuchajcie moi drodzy! Niestety okazało się, że nocleg w budynku muzeum będzie niemożliwy! W związku z tym mamy kilka opcji:
- najlepiej gdyby 3-4 osoby wzięły namioty i tam te 9 osób oczekujące na miejsca noclegowe się zakwateruje,
- alternatywnie moglibyście się zakwaterować w akademiku/stancji w Opolu. To jednak koszt kilkudziesięciu złotych, cześć mogła by zostać pokryta ze składek już przyjętych przez Dina, ale sądzę, że namiotowanie koło wykopalisk byłoby lepsze.
Co o tym sądzicie? Prosżę o szybkie odpowiedzi! Dino?

Awatar użytkownika
Tomasz Singer
Jurajski allozaur
Jurajski allozaur
Posty: 1578
Rejestracja: 24 września 2007, o 09:44
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Tomasz Singer »

Jest to możliwe. Tylko wchodzi jeszcze kwestia materacy lub karimat i śpiworów. Czy trzeba je z sobą zabierać. W moim przypadku, gdybym wiedział wcześniej łatwiej by mi było to przygotować.
Tomasz Singer

DINOZAURY

ODPOWIEDZ