posiadam skamieniałe kości

Czyli wszystko o świadkach historii naszej planety z ostatnich kilkuset milionów lat
fot. J. Garstka
andrzej
Prekambryjski stromatolit
Prekambryjski stromatolit
Posty: 2
Rejestracja: 22 lipca 2009, o 16:45

posiadam skamieniałe kości

Post autor: andrzej »

Jestem w posiadaniu kamienia z kilkoma skamieniałymi kośćmi . Na_pewno można rozpoznać jeden kręg, kość z ogona i coś jakby pazur poza tym kilka mniejszych kości. Chętnie udostępnie okaz komuś znającemu temat, ewentulalnie jestem gotowy tanio odsprzedać. ten kamień kupiłem razem z jedenastoma kubikami kamieni z tego samego miejsca i mogłoby się tam znaleźć więcej części szkieletu.
posiadadam kamień z kturego wystaje kilka skamieniałych kości jaki gręg pazur i kilka miejszych kostek, chętnie poddałbym zbadaniu tego okazu komuś znającemu temat

Awatar użytkownika
szerman
Neogeński mastodont
Neogeński mastodont
Posty: 4060
Rejestracja: 23 czerwca 2009, o 10:40
Imię i nazwisko: MSz
Lokalizacja: B-B

Post autor: szerman »

Ciekawe, pewnie znajdzie się tu niejedna osoba chętna zbadać te skamieliny. Ale może zrób najpierw zdjęcie i wrzuć je na stronkę, myślę, że tak byłoby najlepiej, przy okazji dowiedziałbyś się w parę chwil co to jest :) A tak poza tym to następnym razem sprawdź pisownię w Wordzie... :mrgreen:

Awatar użytkownika
nazuul
Moderator
Moderator
Posty: 8245
Rejestracja: 3 grudnia 2007, o 19:51

Post autor: nazuul »


andrzej
Prekambryjski stromatolit
Prekambryjski stromatolit
Posty: 2
Rejestracja: 22 lipca 2009, o 16:45

...

Post autor: andrzej »

forum nie jest na temat dyslekcji której jestem nieszczęsnym nosicielem więc nie będe najpierw pisac w wordzie zeby potem przeklejac.......
posiadadam kamień z kturego wystaje kilka skamieniałych kości jaki gręg pazur i kilka miejszych kostek, chętnie poddałbym zbadaniu tego okazu komuś znającemu temat

Awatar użytkownika
szerman
Neogeński mastodont
Neogeński mastodont
Posty: 4060
Rejestracja: 23 czerwca 2009, o 10:40
Imię i nazwisko: MSz
Lokalizacja: B-B

Re: ...

Post autor: szerman »

andrzej pisze:forum nie jest na temat dyslekcji której jestem nieszczęsnym nosicielem więc nie będe najpierw pisac w wordzie zeby potem przeklejac.......
Oczywiście, że nie jest :) Żeby było wiadomo, nie piętnuję dyslektyków, tylko Ci podpowiedziałem użycie Worda... No cóż, zrobisz, jak zechcesz :wink: Sprawdzanie pisowni jest przeznaczone nie tylko dla dyslektyków, ja czasem również z niej korzystam. A właśnie, takie pytanie nasunęło mi się na myśl: Czy handel skamieniałościami jest na terenie naszego kraju legalny, czy są jakieś granice prawne?

Awatar użytkownika
Tomasz
Kredowy tyranozaur
Kredowy tyranozaur
Posty: 2172
Rejestracja: 30 października 2006, o 15:16
Lokalizacja: Międzychód

Post autor: Tomasz »

A tak poza tym to następnym razem sprawdź pisownię w Wordzie...
Nie ma potrzeby - wystarczy ściągnąć najnowszą wersję Mozilli Firefox. Jest tam zainstalowany automatyczny słownik i sprawdzanie pisowni ;)

Temat zamykam, ponieważ nazuul już napisał, że należy odwiedzić http://www.paleontologia.pl/forum i tam zapytać wraz z fotkami.
Tomasz Sokołowski

Koniecznie zapoznaj się z Regulaminem!

Zablokowany