Zoo tycoon 2 Wymarłe Gatunki

Czyli filmy, książki, czasopisma, strony internetowe itp. związane z paleontologią
Awatar użytkownika
christofer01
Prekambryjski stromatolit
Prekambryjski stromatolit
Posty: 18
Rejestracja: 1 lutego 2013, o 19:52
Imię i nazwisko: Krzysztof Koziński
Lokalizacja: Ziębice
Kontakt:

Zoo tycoon 2 Wymarłe Gatunki

Post autor: christofer01 »

Zoo tycoon to ogólnie gra strategiczna z rozbudowanymi budynkami zwierzętami i różnymi pracownikami.Z dodatkiem Wymarłe Gatunki główną rzeczą są oczywiście dinozaury i inne wymarłe zwierzęta. Dodatkiem są: labolatoria ,nowe kamienie muzyczne,nowe stoiska ,jaskinie,zabawy i zabawki , a także nowe kampanie i oczywiście zwierzęta.W tym : tyranozaur,megaterium,mastodont amerykański,welociraptor,deinonych,utahraptor,triceratops,karnotaur,styrakozaur,antylopa modra,wielbłąd olbrzymi,diprodont,doedicurus,ankylozaur,deinozuch,dimetrodon,wilk workowaty,niedzwiedz krótkopyski,lew jaskiniowy i tygrys szablastozęby :mrgreen:.Mam nadzieję że żadnego nie przeoczyłem.Ocena na gry online to 7.9 a moja ocena to 8.0 .Pozdrawiam moich czytelników. :D
Ostatnio zmieniony 21 lipca 2013, o 10:21 przez christofer01, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Danu
Jurajski allozaur
Jurajski allozaur
Posty: 1926
Rejestracja: 24 czerwca 2006, o 14:51
Imię i nazwisko: Krzysztof Stuchlik
Lokalizacja: Wisła

Re: Zoo tycoon 2 Wymarłe Gatunki

Post autor: Danu »

Nie jestem pewnien czy to do tej gry, ale chyba fajni robią sami jakieś mody czy dodatki bo widziałem ostatnio nawet zrobione samicę i samca Ruyangosaurus jako zwierzę do chodowania w tej grze :D więc może nawet sporo być dinozaurów narobione.
Tribute to Dinosaurs 2020

ODPOWIEDZ