Dwa pytania na temat pewnej strony

Czyli filmy, książki, czasopisma, strony internetowe itp. związane z paleontologią
Awatar użytkownika
Triceratops
Sylurski akantod
Sylurski akantod
Posty: 194
Rejestracja: 5 kwietnia 2011, o 11:52
Imię i nazwisko: Weronika Mazurek
Lokalizacja: Lubliniec
Kontakt:

Dwa pytania na temat pewnej strony

Post autor: Triceratops »

Jeśli źle zamieściłam wątek, to bardzo przepraszam i proszę o przeniesienie.

Czy [url=http://dinozaury_rpg.w.interia.pl/index3.htm]ta[/url] strona ma coś wspólnego z naszym forum? Bo widzę kilka znajomych nicków...
Czy moglibyśmy postarać się o założenie czegoś takiego? Może kiedyś dorównamy temu RPG, które kiedyś mieściło się na JPLegacy.org, ale teraz po jakiejś awarii je chyba skasowano.

Jeszce raz przepraszam, nie robię tego by nabijać posty, tylko od dawna mnie te kwestie ciekawiły.
Podziwiam polskich paleontologów za to, że...

Obrazek

Spomiędzy szerokich, zielonobrązowych liści wystają cztery długie zakrzywione szpony. Gdy tylko jednak jeden z gadów drgnął, pazury chyłkiem cofnęły się między paprocie. Szpony należą do gatunku dinozaura, jakiego jeszcze świat nie widział. Jest to pierwszy skuteczny super-drapieżnik – Smok z Lisowic.

Jest to fragment pisanej przeze mnie powieści o smoku z Lisowic.

Awatar użytkownika
Dino
Administrator
Administrator
Posty: 4000
Rejestracja: 13 marca 2006, o 20:45
Imię i nazwisko: Łukasz Czepiński
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Dwa pytania na temat pewnej strony

Post autor: Dino »

Hahaha :D

Rzeczywiście, dawno dawno temu, na samym początku D.com! zgłosił się do mnie pewien chłopak, który chciał zrobić tego rodzaju gierkę RPG. Nawet nie pamiętałem, że to ruszyło :)

Jak udało Ci się to znaleźć? :D

Co do drugiego pytania - forum się nam trochę zestarzało, sam już, przykładowo, nie podchodzę z taką wielką fascynacją do zabawy tego typu.

Awatar użytkownika
Triceratops
Sylurski akantod
Sylurski akantod
Posty: 194
Rejestracja: 5 kwietnia 2011, o 11:52
Imię i nazwisko: Weronika Mazurek
Lokalizacja: Lubliniec
Kontakt:

Re: Dwa pytania na temat pewnej strony

Post autor: Triceratops »

Otóż szukałam w Googlach pod hasłem "dinozaury rpg" no i mi to wyskoczyło. A ten allozaur to ty, Dino?
Ale mnie nie chodziło koniecznie o RPG dla naszego forum, tylko żeby mi ktoś podpowiedział jak to zrobić, bo na mojej stronie może by ruszyło.

Przy okazji dziękuję wszystkim, którzy oddali na mnie głosy w Złotym Dinku.
Podziwiam polskich paleontologów za to, że...

Obrazek

Spomiędzy szerokich, zielonobrązowych liści wystają cztery długie zakrzywione szpony. Gdy tylko jednak jeden z gadów drgnął, pazury chyłkiem cofnęły się między paprocie. Szpony należą do gatunku dinozaura, jakiego jeszcze świat nie widział. Jest to pierwszy skuteczny super-drapieżnik – Smok z Lisowic.

Jest to fragment pisanej przeze mnie powieści o smoku z Lisowic.

Awatar użytkownika
nazuul
Moderator
Moderator
Posty: 8245
Rejestracja: 3 grudnia 2007, o 19:51

Re: Dwa pytania na temat pewnej strony

Post autor: nazuul »

Triceratops pisze:Jeśli źle zamieściłam wątek, to bardzo przepraszam i proszę o przeniesienie.

(...)

Jeszce raz przepraszam, nie robię tego by nabijać posty, tylko od dawna mnie te kwestie ciekawiły.
Weroniko, nie bój się :D

Czy my, moderatorzy, jesteśmy tacy straszni? Pytam serio, bo być może czasem reakcje, szczególnie dawniej (bo zob. >to), są/były za ostre.
Obrazek
[Stamp: Apsaravis] [Avatar: P. Weimer, CC BY-NC-SA 2.0]

Awatar użytkownika
Triceratops
Sylurski akantod
Sylurski akantod
Posty: 194
Rejestracja: 5 kwietnia 2011, o 11:52
Imię i nazwisko: Weronika Mazurek
Lokalizacja: Lubliniec
Kontakt:

Re: Dwa pytania na temat pewnej strony

Post autor: Triceratops »

Nie, aż tacy straszni nie jesteście :lol:
A skoro już założyłam taki wątek (przepraszam, jeśli przesadzam z pytaniami :roll: ) to jeszcze chcę spytać o ten wątek: http://www.forum.dinozaury.com/viewtopic.php?f=16&t=516

Tzn. czy można by założyć kolejny taki konkurs, bo mam kilka pomysłów. A jeśli tak, to czy tylko administrator czy moderator może, czy zwykły użytkownik (ja) też?
Podziwiam polskich paleontologów za to, że...

Obrazek

Spomiędzy szerokich, zielonobrązowych liści wystają cztery długie zakrzywione szpony. Gdy tylko jednak jeden z gadów drgnął, pazury chyłkiem cofnęły się między paprocie. Szpony należą do gatunku dinozaura, jakiego jeszcze świat nie widział. Jest to pierwszy skuteczny super-drapieżnik – Smok z Lisowic.

Jest to fragment pisanej przeze mnie powieści o smoku z Lisowic.

Awatar użytkownika
nazuul
Moderator
Moderator
Posty: 8245
Rejestracja: 3 grudnia 2007, o 19:51

Re: Dwa pytania na temat pewnej strony

Post autor: nazuul »

Zasadniczo każdy może założyć każdy temat, byle to nie był spam czy inne niedozwolone sprawy, nie za bardzo więc rozumiem o co chodzi w tym pytaniu :). Tamten temat z konkursem jest z 2006 r. więc już dawno nieaktualny i konkurs chyba rozstrzygnięty (aż dziwne, że >ankieta nie została zamknięta), więc pewnie lepiej założyć nowy temat niż kontynuować stary? Zrób jak uważasz, może tak jak w >temacie o alternatywnej ewolucji parę osób się przyłączy (można też zrobić ankietę o tym, który pomysł jest najlepszy - tutaj to bym polecał skontaktować się z pomysłodawcą czyli Dawidem Miką).
Obrazek
[Stamp: Apsaravis] [Avatar: P. Weimer, CC BY-NC-SA 2.0]

Awatar użytkownika
Dino
Administrator
Administrator
Posty: 4000
Rejestracja: 13 marca 2006, o 20:45
Imię i nazwisko: Łukasz Czepiński
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Dwa pytania na temat pewnej strony

Post autor: Dino »

Zakładaj, zakładaj ;) Może czas trochę rozruszać forum pod kątem młodszych userów, jak za dawnych lat :D

Ankieta nie zamknięta, bo pochodzi jeszcze z dawnego silnika forum.

ODPOWIEDZ