[TV] trylogia Jurassic Park w TVNie

Czyli filmy, książki, czasopisma, strony internetowe itp. związane z paleontologią
Awatar użytkownika
Pagieł
Prekambryjski stromatolit
Prekambryjski stromatolit
Posty: 10
Rejestracja: 1 maja 2006, o 10:45
Lokalizacja: Opolskie

Post autor: Pagieł »

Mam wszystkie 3 czÄ???ci. I i II czÄ???Ä? na VHS a III na CD.
Ka??dy z tych film??w jest super, ale osobi??cie m??g??bym siÄ? tam trochÄ? czepiaÄ? szczegu????w i pewnych nie??cis??o??ci, zw??aszcza je??li chodzi o dinozaury.

Awatar użytkownika
Zbiczek
Kambryjski trylobit
Kambryjski trylobit
Posty: 40
Rejestracja: 15 marca 2006, o 10:47
Lokalizacja: Szprotawa

Post autor: Zbiczek »

Xyphactinus pisze:Ja te?? szukam. ChcÄ? stworzyÄ? listÄ? dinozaaur??w z Parku Jurajskiego na podstawie film??w, ksiÄ???ek i gier.
Dodam jeszcze ??e w JP Operation Genesis by??o wiele gatunk??w, postaram sie wypisaÄ? wszystkie, lecz musia??bym grÄ? w??Ä?czyÄ?, a tej teraz nie mam. Poszukaj informacji o tej grze.
PamiÄ?tam ??e by??y m. in. takie:
Tyrannosaurus,Stegosaurus,Styracosaurus,Triceratops,Velociraptor ,Dilophosaurus,Pachycephalosaurus,Brachiosaurus,Gallimimus,Spinosaurus,Corythosaurus,Ankylosaurus, Ceratosaurus, Allosaurus, Ouranosaurus, Acrocanthosaurus, Carcharodontosaurus. Razem by??o ich ok. 24

Awatar użytkownika
tmina
Sylurski akantod
Sylurski akantod
Posty: 125
Rejestracja: 6 kwietnia 2006, o 16:50

Post autor: tmina »

By?? jeszcze Edmontozaur, kamarazaur, parazaurolof, drajozaur, albertozaur, torozaur i homalocefal. Teraz wszystko siÄ? zgadza.
:D
MAKRELUS

Robsonek01
Prekambryjski stromatolit
Prekambryjski stromatolit
Posty: 13
Rejestracja: 5 sierpnia 2007, o 23:24

Post autor: Robsonek01 »

Nie wiedziałem gdzie to napisać, ale przeczytałem w jakimś programie TV "Tv Okey" chyba... Była mała rubryczka o JP 4... Załamka:/ W filmie, u boku Jeffa Goldbluma wystąpi Keira Khnightley (nie wiem czy dobrze napisane) a takze, że dinozaury zostaną wyposażone w broń;/ ogolnie moim zdaniem jak narazie wielki żal:/
Welcome to Jurassic Park...

ODPOWIEDZ